Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Telebim
telebim

Największe ekrany na świecie. Które to? Jakie mają rozmiary, gdzie się znajdują? Oto garść ciekawych informacji

Czy istnieją wciąż na globie ziemskim ograniczenia dla konstruktorów, którzy projektują ekrany led? Jeżeli będziemy myśleć o wyczynach w tym zakresie, to wydaje się, że jednak nie, bo przykłady tego rodzaju działań jest wiele. Obecne są na całym świecie, zapierają dech w piersiach swoimi rozmiarami i rozmachem technicznym. Obserwując tego typu wynalazki można się zapytać, co stanie się za kilka lat, skoro obecnie wygląda to tak dobrze.
Telebim promocyjny

Ekrany zewnętrzne na każdą porę roku

Powtarza się, że reklama jest dźwignią handlu. Nie ma w tym żadnej przesady, ponieważ reklama w najróżniejszych postaciach istniała od zawsze, wszędzie tam, gdzie odbywała się jakakolwiek wymiana rzeczy lub usług. Reklamą można zgodnie z prawdą nazwać nie tylko szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, udźwiękowione animacje na witrynach sieciowych – to są efekty współczesności, a przeszłość reklamy zaczyna się dużo dawniej. Wystarczy wyobrazić sobie tłumne, egzotyczne targowisko.
telebim

Ważne czynniki wpływające na wybór najlepszego telebimu. Czy wiesz o których mowa? Wiesz jak są ważne?

A więc chciałbyś kupić właściwy wyświetlacz... A może jednak telebim LED? No właśnie, to jest pytanie. Dokonując takiego wyboru należy mieć na uwadze kilka ważnych czynników, ponieważ posiadają one wpływ na jakość reklamy, jej koszt a także możliwości. O jakich czynnikach mowa?
Telebim w Krakowie

Skuteczny sposób na reklamę

Ogromnie ciężko w naszych czasach odnaleźć dobrą robotę. W przypadku niedoświadczonych ludzi jest praktycznie niemożliwe. W czasach szalejącego załamania gospodarczego przedsiębiorstwa decydują się na duże zwolnienia. A przecież z czegoś musimy żyć. Na szczęście, zawsze możemy odnaleźć wyjście z każdej sytuacji.