Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Telebim
Telebim promocyjny

Ekrany zewnętrzne na każdą porę roku

Powtarza się, że reklama bywa dźwignią handlu. Nie ma w takim stwierdzeniu wcale przesady, ponieważ reklama w najróżniejszych formach istniała od zawsze, w każdym miejscu, gdzie następowała jakakolwiek wymiana rzeczy lub usług. Reklamą da się z powodzeniem nazwać nie tylko bannery czy plakaty. Reklama na ledach, grające ruchome bannery na witrynach sieciowych – to są efekty współczesności, a historia reklamy zaczyna się o wiele dawniej. Można wyobrazić sobie tłumne, egzotyczne place handlowe.
telebim

Największe ekrany na świecie. Które to? Jakie mają rozmiary, gdzie się znajdują? Oto garść ciekawych informacji

Czy są jeszcze na świecie granice dla twórców, którzy projektują ekrany led? Jeżeli pomyślimy o wyczynach w takim zakresie, to wydaje się, że jednak nie, gdyż przykłady tego typu działań jest wiele. Istnieją na całym globie, zadziwiają swoją wielkością i zaawansowaniem technologicznym. Obserwując tego typu konstrukcje można się zapytać, co stanie się za kilka lat, jeśli obecnie wygląda to tak dobrze.
telebim

Ważne czynniki wpływające na wybór najlepszego telebimu. Czy wiesz o których mowa? Wiesz jak są ważne?

A więc chcesz kupić właściwy wyświetlacz... A może jednak telebim LED? No właśnie, to jest pytanie. Dokonując takiego wyboru należy mieć na uwadze kilka istotnych czynników, bo mają one wpływ na jakość reklamy, jej koszt oraz możliwości. Jakie to czynniki?
Telebim w Krakowie

Skuteczny sposób na reklamę

Bardzo trudno w obecnych czasach odnaleźć dobrą robotę. Jeśli zaś chodzi o niedoświadczonych ludzi jest prawie niemożliwe. W dobie globalnego załamania gospodarczego firmy zarządzają masowe zwolnienia. A przecież jakoś musimy żyć. Na szczęście, zawsze można odszukać wyjście z każdej sytuacji.