Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Sony
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną z doskonałej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt audio, komórki i telewizory, doceniane przez miliony konsumentów. Co roku pojawiają się nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów na tle konkurentów.

Ekscytujące gry wideo - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
xbox

Gry na Playstation

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, różniący się od normalnego PC funkcjonalnością. Jest to maszyna używana jedynie do gier wideo.