Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
LED
lampa

Światło w pracy

O odpowiednim natężeniu światła w miejscu pracy o charakterze biurowym mówią nawet przepisy BHP. Jest ono istotne dla utrzymania narządu wzroku w dobrej formie przez całą zmianę w pracy. Właściwe oświetlenie w biurze nierzadko wpływa na samopoczucie pracowników i efekty ich pracy. Oświetlenie biurowe jest charakterystycznym typem oświetlenia, powinno być raczej nie drogie i wydajne, nie razić i wytwarzać światło o odpowiedniej barwie.
pościel

Żarówka led ciepła będzie świetną inwestycją

Coraz więcej uwagi przykładamy do tego, by oszczędzić jak najwięcej energii. Dlatego właśnie chcemy nabywać żarówki, które będą nam dawać sporo światła, lecz równocześnie powodują, że będziemy mało płacić za wykorzystanie prądu.
Dostawca

Czemu regularne chodzenie do dentysty pozwoli na uniknięcie bólu i da duże oszczędności.

Nasz uśmiech bardzo będzie zależał od tego, w jakim stanie są zęby. Wielu ludzi miewa z nimi problemy, i po prostu się nie uśmiecha, gdyż będą się tego wstydzić.
zatłoczone open office

Współczesna technologia oświetlenia LED bardzo wyprzedza standardowe metody oświetlenia. Sprawdź dlaczego tak jest

Od kiedy powstała nowoczesna technika podświetlania ekranów telewizorów – którą zwiemy LED, zmianie uległo rzeczywiście wiele. Masowo zaczęła ona być używana w wielu dostępnych na rynku telewizorów. To przyczyniło się do tego, że telewizory te stały się niezwykle popularne, a z drugiej strony trudno sobie wyobrazić dzisiejsze czasy bez płaskiego telewizora. Dzięki technologii LED stało się to na porządku dziennym, telewizory natomiast stały się smukłe, pobierają również coraz mniej energii elektrycznej.

Wymieniamy oświetlenie na świetlówki LED

Moda na nowe świetlówki rośnie. Chcemy zmniejszać bez przerwy opłaty za energię i chcemy nowych możliwości. LED to stosunkowo nowa droga do oszczędności, a zaskarbiła sobie od razu popularność. Dopiero zamieniliśmy typowe żarówki na świetlówki energooszczędne, a już weszło nowsze, tańsze rozwiązanie. Nawet telewizory także są popularne w tej technologii. Czy LED oznacza wyjątkowy?
Oświetlenie

Pożyteczne rozwiązania oświetleniowe dla sklepów - na co należy zwracać uwagę

W porządnie prosperujących sklepach koniecznie powinno się zwrócić uwagę na dobre oświetlenie. Nawet małe niedociągnięcia zdołają negatywnie wpłynąć na sprzedaż. Systemy oświetleniowe muszą być poprawnie zaprojektowane. Przede wszystkim ważne jest dobre oświetlenie ekspozycji i produktów w sklepie. Niedoświetlenie może sprawić, że Klienci nie zwrócą uwagi na produkty, jakie są słabo oświetlone.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Dlaczego lampy led mogą się sprawdzić w każdych warunkach? Przekonaj się , dlaczego trzeba zdecydować się na tą technologię

Czym jest technologia LED i jak się sprawuje w rozmaitych dziedzinach? Diody Led porządkowane są jako czwarta generacja źródeł światła. I chociaż technika ta była wykorzystywana już w przeszłości, w latach 60. XX wieku, to dopiero w poprzednim dziesięcioleciu pojawiła się niezwykła moda na tego rodzaju oświetlenie. Moda jednakże jest wyjaśniana ekonomicznie, bo aktualnie led znajdzie zastosowanie wszędzie, w zastosowaniach domowych i przemysłowych.
koszulki polo z nadrukiem

Jaką koszulkę mógłby mieć każdy mężczyzna i czy też mogą być one dobrym gadżetem reklamowym?

Tego typu koszulkę mógłby posiadać w szafie każdy mężczyzna. Koszulka polo jest doskonałym pomostem między zwykłym t-shirtem, a elegancką męską koszulą z kołnierzem. Tego typu koszulka to również dobre ubranie dla kobiet.


Wiązka świateł

Zastosowanie nowoczesnego wariantu oświetlenia LEDowego

Rzeczywistość bez ustanku ulega zmianie. W pierwszej połowie dwudziestego pierwszego wieku doskwiera nam trochę ten nieustający postęp techniczny.
malowanie linii

Odbojnice i wózek do malowania - kilka słów odnośnie tego wyposażenia

Stadiony, magazyny oraz miejsca oryginalnego zagospodarowania zazwyczaj – do różnych spraw wymagają sprzętu, który na pozór nie ma z nimi nic wspólnego.
1 2 3