Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Smartfon
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej nabiera dynamiki w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.
Etui do Samsunga Galaxy

Żyjemy w czasach rozwoju technologii. Od razu więc powstają coraz to lepsze dodatki do telefonów czy tabletów

Dzisiaj już tak naprawdę każdy z nas ma telefon, czy raczej smartfon. Podobnie jest z urządzeniami takimi jak tablet lub ultrabook. To bardzo pomocne oraz czasami w sumie niezbędne wynalazki, jakie pomagają funkcjonować w dzisiejszym świecie. Kto raz wypróbował korzystać z takich możliwości, temu ciężko będzie wrócić do dawnych rozwiązań.
plakaty reklamowe

Powinniśmy wyłożyć pieniądze na podgrzewacz XXI wieku, dzięki któremu ciągle będziemy w stanie pić ciepłą herbatę lub kawę

W przeszłości, aby mieć stale ciepłą herbatę, trzeba było robić ją w termosie. Jednakże, dzisiaj mamy już całkowicie inne lata - pełne nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.


Powinniśmy wyłożyć pieniądze na podgrzewacz XXI wieku, dzięki któremu ciągle będziemy w stanie pić ciepłą herbatę lub kawę

Każdy, kto często siedzi przy laptopie, zdaje sobie sprawę, jakim kłopotem jest zimna kawa czy herbata.
pokrowiec na smartfona

Z jakiego powodu pożądane byłoby nosić pokrowiec czy etui na telefon?

Telefony komórkowe to urządzenia, z których aktywnie korzysta teraz każdy z nas. Są one konieczne w prędkim komunikowaniu się z innymi ludźmi, stosujemy je zarówno w celach osobistych jak również w celach biznesowych.
telefon

W jaki sposób można ochraniać swoją komórkę przed mechanicznymi uszkodzeniami, podstawowe rodzaje obudów

Każdego roku na świecie produkuje się setki milionów telefonów komórkowych. Co chwilę ukazują się coraz to nowe rodzaje, o jeszcze większej przekątnej wyświetlacza czy mocniejszym procesorze, więc telefon stał się najczęściej chyba wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużym stopniu bierze się to z polityki firm telekomunikacyjnych, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają klientom za symboliczną złotówkę kolejny aparat.
miejskie toalety publiczne

Jak mogłyby być wyposażone współczesne łazienki miejskie oraz co muszą one gwarantować?

Toalety publiczne to punkty, które są niezbędne do zachowania higieny w przestrzeniach, gdzie utrzymuje się większe nasilenie ruchu pieszych. Powinny być nowoczesne i dopasowane także dla osób z niepełnosprawnością oraz być odporne na ewentualne działanie wandali.