Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Wnętrza
łazienka

Blog łazienkowy - tradycyjne materiały w modnym wnętrzu

Chcąc kupić swoje lokum stajemy przed dużym wyzwaniem. Organizacja przestrzenna nowych wnętrz wydaje się być kwestią na pozór łatwą, jednak należy pamiętać, że sposób organizacji naszej nowej przestrzeni życiowej będzie nam towarzyszył przez wiele lat.
aranżacja wnętrz

W aranżacji wnętrz oświetlenie ma gigantyczne znaczenie - gdzie szukać przyciągających modeli lamp?

Bezsprzecznie aranżacja wnętrz przynależy do jednych z lepszych zajęć, które stanowią doskonałą formę zarobku dla wielu ludzi. Fachowi architekci wnętrz są bez ustanku na topie i cały czas napływają do nich coraz to nowsze zlecenia na temat uplanowania pełnej powierzchni mieszkaniowej, lub konkretnych, problematycznych pomieszczeń.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Ciekawe rodzaje fototapet dla najmłodszych oraz dorosłych

Styl domu to zwykle wizytówka mieszkających tam osób. Aby najlepiej zaaranżować własne mieszkanie należy jednak posiadać sporo wiedzy. Przydatne wiadomości zazwyczaj proponują tu rozliczne interesujące poradniki jak również gazety, gdzie można zazwyczaj znaleźć naprawdę atrakcyjne przykłady aranżacji pokoi gwiazd lub też zwykłych ludzi.
fotograf

Czym kierować się kupując żarówki ledowe do naszego mieszkania?

Jeśli chcielibyśmy wymienić w mieszkaniu typowe żarówki oraz zastąpić je żarówkami ledowym albo chcemy kupić żarówki ledowe do właśnie wybudowanego budynku, trzeba kierować się odpowiednimi parametrami.
Sufit

Plusy szafy przesuwanej

Projektując domowy design pragniemy w większości przypadków czuć się wygodnie. Niezmiernie ważną kwestią jest to, w jaki sposób będziemy przechowywać nasze osobiste przedmioty.
Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety

Różność wzorów i barw fototapet do salonu, wykonywanych w różnych wymiarach, a też na indywidualne zlecenie klienta.

Salon jest niezwykłym i najwięcej reprezentatywnym miejscem w naszym domu. To właśnie w owym pomieszczeniu przyjmujemy odwiedzających gości, spędzamy godziny z rodziną czy odpoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez obowiązujące trendy, które dotyczą nie tylko mebli i dodatków, ale często też dekoracji ściennych. W ostatnich czasach do łask powracają fototapety do salonu, które jeszcze do niedawna były łączone z kiczem. Dużą atrakcyjnością cieszą się takżę abstrakcyjne wzory jak i krajobrazy prosto z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.
Meble w pokoju

Kiedy młodzi ludzie meblują pomieszczenia, to z braku wolnego czasu stylowych sof szukają w internecie

Wyposażanie prywatnego domu jest jedną z największych przyjemności, nawet jeżeli monety na kupno mebli trzeba zarabiać pracując w godzinach nadliczbowych. Aranżacja wnętrza nie zależy jedynie od zasobności pugilaresu posiadaczy domu, ale i od ich gustu.

Nowe mieszkanie – od czego wskazane jest zacząć?

Marzeniem dużej liczby klientów sklepów z meblami w kraju, ale też sklepów z rzeczami do domu, są niezaprzeczalnie meble włoskie. Dobrze przygotowane oferty odróżniają się znakomitą jakością czy wyjątkowym dopracowaniem poszczególnych modeli.
my room

Urządzanie swojego domu

Urządzanie mieszkania najlepiej rozpocząć od murów i podłóg, albowiem tworzą one podstawę wszelkiego wnętrza. Warto zainwestować więcej w wysokiej jakości podłogi tak, żeby służyły nam poprzez długie lata bez niezbędności wymiany. Droższy parkiet, albo deski drewniane są nie tylko trwalsze, ale także jest możliwość je wielokrotnie cyklinować i malować, jak ulegną zniszczeniu. A to jest kategorycznie tańsze niż wymiana.
fototapety-czarno-białe-obrezek

Z czego się wzięła tak duża popularność fototapet, jakie będą najbardziej popularne wzory.

Jednym z ciekawszych sposobów na wykończenie wnętrza swojego mieszkania lub domu są fototapety. Klasyczne odmiany tapet znane są od wielu, cieszyły się i nadal się cieszą dużym zainteresowaniem. Jednak umożliwienie na takich samych podkładach drukowania swoich własnych wzorów i motywów otworzyło zupełnie nowe możliwości jeżeli będzie chodzić o wykończenie wnętrz.