Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Film
kamera

Nagrywaj akcję!

W dobie nowoczesnych technologii internauci, którzy są zwolennikami sportów ekstremalnych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Najlepszą metodą jest oczywiście uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie ich na portalu, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest stąd poprosić kumpla, by stał w pobliżu z dobrą kamerą i uwiecznił, gdy skaczecie, wchodzicie na wysokie szczyty albo cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz emocji zagwarantuje porządna kamera na kask. Z pewnością wiele razy patrzyłeś na klipy wykonane tego typu kamerą.
wycieczka w góry

Wyjeżdżasz w góry i chcesz zrobić sobie super pamiątkę? Zdecyduj się kamerę sportową

Sporo ludzi bardzo lubi otaczać się różnego rodzaju gadżetami. Najlepiej jeśli są nowoczesne i zapewniają sporo pomocnych funkcji. Tak dzieje się z coraz to nowymi modelami smartfonów, a ostatnimi czasy na popularności niesamowicie zyskują drony. Używane są coraz częściej w różnych branżach, lecz też pojawiają się te do użytku prywatnego. Co oferuje nam ten produkt, o którym ostatnio tak wszędzie głośno? Przede wszystkim urządzenia te są świetnym narzędziem w zawodzie filmowca, albo fotografa. Za ich pomocą możemy zrobić wiele wyjątkowych ujęć.
Filmowanie z powietrza

Każdy może mieć własne własne zdjęcia z góry

Jak często działo się tak, że pragnęliśmy by nasz film miał też ujęcia robione z góry, gdyż pragnęliśmy udowodnić jak fajnie wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, albo zwyczajnie chcieliśmy uwiecznić wielość osób, która z nami była? Dziś to wszystko jest realne, a co więcej mamy szansę to otrzymać bez najmniejszego trudu. Wystarczy, iż okupimy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
malunek - sprzęt

Współczesne gadżety - porządnej jakości elektronika połączona z oryginalnym wyglądem

Obecnie technologia jest na wyjątkowo wysokim pułapie i zdołamy obserwować to na każdym kroku. Zarówno urządzenia wykorzystania domowego, jak i specjalistyczne przybory są dużo bardziej nowoczesne, za sprawą czego codziennie żyjemy znacznie sprawniej.
laptop na biurku

Czy aby wdrażać nowoczesne technologie w swoim domu?

Sporo osób sceptycznie jest nastawionych na wdrażanie dużej liczby urządzeń w swym domu. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia którym jest telewizor oraz telefon często krytycznie spoglądamy na nowoczesne opcje twierdząc, że jest nam to zbędne. Jednak warto mieć świadomość, iż w erze komputeryzacji warto być na czasie z nowinkami. W szczególności posiadając dzieci, dla których konieczna może być za jakiś czas zdolność obchodzenia się z maszynami oraztechnologią.