Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Fotografia
aprat

Jeśli zamierzamy mieć dobry aparat, wtenczas korzystajmy z wyśmienitych ofert

Obecnie fotografia stała się wyjątkowo popularna. Całość za sprawą nie tylko dużego dostępu do sieci www a także prasy fotograficznej, ale też z coraz to większej liczby sprzętów i taniejącego aparatu fotograficznego. Nie ma się czemu dziwić, dlatego że powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, jakie trudzą się tego rodzaju wytwórczością na masową skalę, przez co jest tego sprzętu coraz więcej.
Fotografia

Pomysł na karierę - fotograf reklamowy

Sporo początkujących fotografów myśli najczęściej o zaczęciu przygody z aparatem jako fotograf sesyjny. Nie jest to głupi pomysł, jednak zaczęcie kariery w tego typu profesji związane jest z walką ze sporą konkurencją. Dużo prościej jest wyspecjalizować się w określonej branży.
fototapety z miastem

Z jakich powodów fototapety cieszą się taką popularnością wśród osób które urządzają swoje mieszkania i domy.

W chwili gdy ktoś wpadł na pomysł, aby na klasycznej tapecie wydrukować coś swojego, zaczęła się nowa epoka w urządzaniu wnętrz. Przed wiele tak ograniczeniem była technologia, sprzęt sporo kosztował, co miało też przełożenie na ceny takich produktów w sklepach.
Filmowanie z powietrza

Każdy może mieć własne własne zdjęcia z góry

Ile razy działo się tak, że pragnęliśmy by nasz film posiadał także ujęcia zrobione z góry, gdyż chcieliśmy pokazać jak wspaniale prezentuje się jakiś napis ułożony z kwiatów, lub po prostu chcieliśmy pokazać wielość tłumu, która z nami pokazała się? Dzisiaj to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to otrzymać bez najmniejszego trudu. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
smak

Kiedy można przeprowadzać sesję plenerową i co to w ogóle jest?

Dzisiejszym krzykiem mody w dziedzinie fotografii jest przeprowadzanie zdjęć w plenerze. Każdy profesjonalny fotograf ślubny posiada w swoim portfolio zdjęcia reportażowe i fotografię plenerową.


Kiedy można przeprowadzać sesję plenerową i co to w ogóle jest?

fotografia reportażowa opiera się na tym, że fotografik, z którym może współpracować także ślubny kamerzysta, jest obecny z nowożeńcami przez cały dzień wesela.
fotografia

Jak rozpocząć swoją przygodę z fotografowaniem? Aparaty fotograficzne i pierwsze zdjęcia

Jeśli chcemy rozpocząć swoją przygodę z fotografowaniem, najlepiej zaczynać od wiedzy teoretycznej. W internecie znajdziemy mnóstwo porad, także praktycznych, w jaki sposób zrobić piękne fotografie albo który sprzęt wybrać, aby być zadowolonym z efektów naszej pracy.
dron

Dzisiejszy sprzęt DJI Phantom 3 Professional i akcesoria marki GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy produkt - dron Phantom 3 Professional, jaki migiem wzbudził zaciekawienie wielu osób. Produkt ten charakteryzuje się fenomenalną jakością nagrywania filmów, posiada ewentualność robienia fotografii w wymiarze 12 megapikseli, i także nagrywania filmów w perfekcyjnej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, które zapewniają szeroki kąt nagrywania, cudowną jakość obrazu oraz małą wagę kamery.
fotografia

Polecane obiektywy i aparaty fotograficzne

Obecnie urządzenia fotograficzne stały się zasadniczą częścią wyposażenia każdego domu. Sklep fotograficzny proponuje parę różnych gatunków urządzeń, proste kieszonkowe cyfrówki, zaawansowane kompakty, aparaty kompaktowe z wymienną optyką, oraz lustrzanki. Kupno samego aparatu fotograficznego to nie wszystko. Przy kupowaniu nowego aparatu zawsze należałoby zastanowić jakie dodatkowe akcesoria będą nam potrzebne do zrealizowania naprawdę dobrych fotografii w różnych warunkach.
długopis

Już dzisiaj pomyśl o nadchodzących świętach! Można już zakupić piękne ozdoby oraz przebrania na święta

To właściwy moment, żeby zastanowić się nad tym, jak spędzić Gwiazdkę. W sklepikach pokazują się już pierwsze ozdoby oraz inspiracje na prezenty, więc nie można odkładać tego na ostatni moment.