Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Fotograf
zdjęcia

Fotografia – metodą na uchwycenie specjalnych wspomnień. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na całe życie!

Dzisiaj robienie fotografii jest dla nas wręcz codziennością. Każdego dnia fotografujemy niezmiernie często. Dzielimy się tym, co widzieliśmy ze znajomymi – przez MMS-y czy też witryny internetowe. Umieszczamy fotografie na portalach społecznościowych. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś fotografie wykonywano tylko od czasu do czasu, przy wyjątkowych okazjach.
fotografia ślubna

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub?

Ślub to istotne wydarzenie dla wielu młodych osób i chcą oni zatrzymać jak najwięcej wspomnień z tego dnia. Utrudnieniem jest duża liczba ofert w internecie. Przeważnie bardzo trudno wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać właściwego wyboru?
laptop, office

Polska również ma cudowne miejscowości

Nim wyruszymy w daleką, niesamowitą wyprawę i pochwalimy się przed znajomymi fascynującymi zdjęciami, odwiedźmy kilka polskich miejscowości wartych zobaczenia.
aparat fotograficzny

Dobre obiektywy do aparatu. Akcesoria foto warte polecenia

Obiektyw fotograficzny to część aparatu, która stanowi spójny system zawierający jedną lub więcej soczewek i ma na celu skupianie obrazu na matrycy lub błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być stale dołączone do korpusu aparatu fotograficznego albo być ich wymienną częścią. Posiadają zazwyczaj w stabilizację obrazu oraz mechanizm doboru przysłony, dzięki czemu regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej tudzież matrycy zostaje uwieczniony obraz.
obiektyw

Rekomendowany obiektyw, którym jest sigma a 18-35 f1.8 dc hsm.

Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby wykonywać interesujące fotografie. W obecnych czasach aparaty są na tyle precyzyjne i ciekawe, iż pozwalają na wideofilmowanie w nadzwyczaj wysokiej jakości. Trzeba nabyćtylko odpowiedni sprzęt. W jaki sposób to zrobić? Biorąc pod uwagę duży wachlarz, dość często, aż ciężko zdecydować się na ten właściwy. Więc w momencie, gdy chce się zakupić aparat należy wyznaczyć, jakie cechy powinien mieć.
obiektyw

Parametry obiektywów Sigma

Każdy miłośnik nowoczesnej fotografii poszukuje idealnego obiektywu do swojego aparatu. Każdy zaawansowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że taki sprzęt nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie da się w żaden sposób ominąć. Profesjonalne urządzenia zapewniają wysoką jakość zdjęcia, nie są to jednak urządzenia uniwersalne. Teleobiektywy służą do uwieczniania dalekich obiektów, są więc stosowane przez fotoreporterów czy fotografów kosmosu. Optyka stałoogniskowa z kolei odznacza się bardzo dobrą jakością obrazu, ale z uwagi na niemożność szybkiej zmiany kadru, stosuje się ją zwykle w warunkach studyjnych.