Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Fotograf
obiektyw

Parametry obiektywów Sigma

Każdy miłośnik nowoczesnej fotografii poszukuje idealnego obiektywu do swojego aparatu. Każdy zaawansowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że tego rodzaju sprzęt nie istnieje. Optyka ma swoje ograniczenia, których nie da się żadnym sposobem uniknąć. Specjalistyczne urządzenia gwarantują dobrą jakość obrazu, nie są to jednak urządzenia wszechstronne. Teleobiektywy służą do uwieczniania oddalonych obiektów, są więc używane przez dziennikarzy czy astro fotografów. Optyka stałoogniskowa z kolei odznacza się znakomitą jakością zdjęć, ale ze względu na niemożność szybkiej zmiany kadru, wykorzystuje się ją głównie w studio fotograficznym.
aparat fotograficzny

Dobre obiektywy do aparatu. Akcesoria foto warte polecenia

Obiektyw fotograficzny jest tą częścią aparatu, która stanowi spójny system który zawiera jedną lub więcej soczewek i służy do skupiania obrazu na matrycy albo błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być stale dołączone do korpusu aparatu fotograficznego lub być ich wymienną częścią. Posiadają zazwyczaj w autofocus oraz mechanizm doboru przysłony, dzięki czemu regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej albo matrycy uwiecznia się obraz.
fotografia ślubna

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub?

Wesele to istotne wydarzenie dla wielu młodych osób i chcą oni zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest spora liczba ofert w internecie. Często bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać właściwego wyboru?
obiektyw

Rekomendowany obiektyw, którym jest sigma a 18-35 f1.8 dc hsm.

Nie trzeba być fachowym fotografem, by robić prześliczne zdjęcia. W obecnych czasach aparaty będą na tyle doskonałe i ciekawe, że zezwalają na wideofilmowanie w nadzwyczaj wysokiej jakości. Należy kupićtylko odpowiedni sprzęt. Jak to uczynić? Biorąc pod uwagę spory wachlarz, dość często, aż trudno podjąć decyzję na ten odpowiedni. Zatem w momencie, gdy chce się nabyć aparat trzeba wyznaczyć, które właściwości powinien posiadać.
laptop, office

Polska również ma cudowne miejscowości

Zanim wybierzemy się w daleką, egzotyczną wyprawę i pochwalimy się przed przyjaciółmi pięknymi fotografiami, odwiedźmy parę polskich miast godnych zobaczenia.
zdjęcia

Fotografia – metodą na uchwycenie specjalnych wspomnień. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na całe życie!

Dzisiaj robienie fotografii jest dla nas wręcz codziennością. Każdego dnia fotografujemy niezmiernie często. Dzielimy się tym, co widzieliśmy ze znajomymi – przez MMS-y czy też witryny internetowe. Umieszczamy fotografie na portalach społecznościowych. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś fotografie wykonywano tylko od czasu do czasu, przy wyjątkowych okazjach.