Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Język
Słowniki języków obcych

Języki obce są potrzebne

Wielu maturzystów stawia sobie to ważne pytanie: co chcę czynić w życiu? Odpowiedź na to nie będzie, niestety, taka łatwa. Niejasności nasilają się, kiedy przychodzi matura i powinniśmy nareszcie podjąć ostateczną decyzję, na jaki kierunek pójść. Choć zawożąc podanie na konkretną uczelnię nie podpisujemy cyrografu, to jednak warto właściwie przemyśleć ten krok, aby następnie nie żałować straconych lat.
dokumenty

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego umożliwia skrupulatne tłumaczenie wszelkich dokumentów

Tłumacz przysięgły musi być osobą zaufania publicznego, którego obowiązkiem jest przekładanie na język polski oraz obcy na przykład dokumentów procesowych, urzędowych i autoryzowaniu obcojęzycznych kopii takich dokumentów. Tłumacz przysięgły może także certyfikować wykładania i duplikaty wykonane przez różne osoby zajmujące się wykładniami.
dom

Tworzenie stron internetowych – od czego zacząć naukę?

Stworzenie prostej strony internetowej nie jest bardzo zawiłe. Jednak do opracowania a także stworzenia profesjonalnej strony www potrzeba dużego doświadczenia a także nie lada umiejętności.
apteka

Wydział filologiczny - specjalizacja ze snów? Co warto mieć świadomość

W ostatniej klasie szkoły średniej, młodzi ludzie muszą podjąć się wyboru w życiu, jednego z najważniejszych. Wielu z nich decyduje się na rozpoczęcie studiów, jednak często wybór kierunku przyprawia ich o ból głowy. Studia techniczne, Uniwersytet czy może kierunek lekarski? W teraźniejszej koniunkturze gospodarczej, żaden z fakultetów nie daje nam 100 % pewności na odszukanie pracy.
Nauka języka niemieckiego przez skype

Sposoby nauki języka niemieckiego. Czym jest Native Speaker? Dające wyniki sposoby.

Jakie są najbardziej skuteczne sposoby nauki języka naszych zachodnich sąsiadów? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Tak samo jak w nauki pozostałych języków najmocniejszy nacisk należy kłaść na rozmowy – doskonale się składa, gdy rozmówki z nami poprowadzi Native Speaker. Ich intensywność ma znaczący wpływ na poziom naszej wiedzy.
samolot

Znajomość języków obcych a zarobki na terenie UE – Niemcy, Anglia – pytania i możliwości.

Unia Europejska mimo swoich licznych problemów daje sporo możliwości swoim obywatelom. Swobodny przepływ ludzi i dóbr to jedno z najbardziej znaczących osiągnięć wspólnoty.

Najbliższa Rzeczypospolitej możliwość uzyskania sporej ilości pieniędzy to oczywiście praca w Niemczech.
tłumaczka przysięgła

Sprawdzamy czy warto być tłumaczem przysięgłym

Obecnie w dobie niezwykle szybko postępującego procesu globalizacji można mieć wrażenie, że świat się kurczy. Różne państwa łączą się ze sobą milionami zależności i umów gospodarczych, obserwujemy niezwykle prężny rozwój handlu, odbywającego się nawet na ogromne odległości.