Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Oświetlenie
nowowczesna łazienka

Łazienka musi być zarazem funkcjonalnie wyposażona, jak i doskonale wyglądać

Łazienki stały się jeśli chodzi o nowoczesne aranżacje przestrzenią niemal artystyczną. W najświeższych wydaniach czasopism o wnętrzach, to właśnie na tematykę łazienek przeznacza się się coraz więcej miejsca. Nie dziwią już nietuzinkowe projekty, gdzie dzieła sztuki rozmieszczane są na kafelkach zaraz przy prysznicu. Takie wymieszanie stylów, czyli tego salonowego, z tym „z niższej półki”, sprawia, że konwenanse odstawia się na bok, a pojawia się zupełnie nowy sposób patrzenia na przestrzeń naszego życia.
lampy

Praktyczne oświetlenie do pomieszczeń mieszkalnych i do przedsiębiorstwa

Wybierając oświetlenie do mieszkania trzeba wziąć pod uwagę kilka elementów. Przede wszystkim przeanalizujmy, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Zazwyczaj większość osób przy zakupie lampy kieruje się jak najniższymi kosztami, jakoś jest zdecydowanie na drugim miejscu. Zazwyczaj nie pamiętamy o wystroju mieszkania oświetlenia.
producenci

Zobaczmy jakie tanie żarówki led będą nam oferowane

Jeżeli szukamy taniego rozwiązania, które pozwoli nam oszczędzić dużo funduszy, a jednocześnie podaruje dość jasne światło, to bez wątpienia należy użyć odpowiednie żarówki.
Lampka biurkowa

Którą lampkę dobrać by być trendy i bardzo dobrze rozświetlić wnętrze?

Nie wiesz jak rozświetlić swój dom, by wyglądał trendy i stylowo? Szukasz czegoś specjalnego? Chcesz zaskoczyć odwiedzających swoim wystrojem wnętrza? Jest na to odpowiedź! To modne i gustowne lampki biurowe, które nie tylko oświetlą Twój dom, ale i będą przyciągać wzrok gości! Tak niewiele potrzeba.
Pokój dziecka, szafa komandor

Pokój dziecięcy - komplety mebli i inne konieczne akcesoria

Pokój dla dziecka jest specyficznym miejscem. Ma ono bowiem pełnić dla dziecka rolę azylu i miejsca, gdzie wraca po męczącym dniu w szkole by odpocząć, bawić się i odrabiać lekcje. Ogólnie styl urządzania pokoju zależy głównie od tego, w jakim wieku jest dziecko. Dla najmniejszych dzieci bowiem najlepsze będą wygodne i kolorowe pokoje, służące wyłącznie do rozrywki i odpoczynku.
Nowoczesna kanapa

Jak niewielkim kosztem uatrakcyjnić wygląd typowego mieszkania - praktyczne porady dla jego gospodarzy

Kiedy mieszkamy w dawnym bądź choćby nawet w peerelowskim budownictwie, to wówczas czasem zastanawiamy się, jak nasze zwyczajne życie wyglądałoby, jeślibyśmy przeprowadzili się do nowo wybudowanego domu jednorodzinnego.
Nocna lampka stojąca na stoliku

W jaki sposób idealnie urządzić łazienkę?

Każde pomieszczenie, każdy szczegół domu komiksowego bohatera to design i elegancja. Dlatego nie jest dziełem przypadku, że w salonie filmowego Starka stoi najbardziej designerski łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”to właśnie łuk).
oświetlenie

Jak sprawdzają się oprawy wiszące? - Zobacz kilka przykładów

Przemyślmy jaki typ oświetlenia chcemy wykorzystać Producenci lamp prześcigają się w tym, by zaoferować kontrahentom coś naprawdę wspaniałego, co idealnie będzie pasować do ich wnętrz.
Wiązka świateł

Zastosowanie nowoczesnego wariantu oświetlenia LEDowego

Świat nieustająco się zmienia. W pierwszej poł. dwudziestego pierwszego wieku dokucza nam troszkę ten nieustający postęp technologiczny.
aranżacja wnętrz

W aranżacji wnętrz oświetlenie ma gigantyczne znaczenie - gdzie szukać przyciągających modeli lamp?

Z pewnością aranżacja wnętrz należy do jednych z lepszych zajęć, które stanowią wspaniałą formę zarobku dla wielu osób. Fachowi projektanci wnętrz są ciągle na topie i na bieżąco napływają do nich coraz ciekawsze zlecenia dotyczące zaprojektowania całkowitej przestrzeni mieszkaniowej, lub konkretnych, kłopotliwych pomieszczeń.