Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Gry
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Często wybierane gry online

Gry komputerowe to dla młodzieży dużo więcej niż tylko relaks. To prawdziwa przygoda, o której trudno zapomnieć, to inny świat, gdzie można zostać strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem lub świetnym komandosem. Największa rozrywka to przede wszystkim rozgrywki w internecie.
logo Xbox

Jeśli granie to zdecydowanie na konsoli!

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka jest w obecnych czasach naprawdę doskonale rozwinięta, i dosłownie każdy z nas znajdzie w tej dziedzinie dla siebie bardzo wiele interesujących możliwości.
Hurtopony.pl - opony

Lalka edukacyjna - bezsprzecznie jedna z najchętniej kupowanych zabawek na współczesnym rynku

Nie ulega wątpliwości, iż zabawa odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu każdego malucha. Pełni wiele różnego rodzaju funkcji, między innymi: kształcącą, wychowawczą bądź korekcyjną.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi GSM przyspiesza w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanów, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by zakupić smartfona w dniu premiery. Pomimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
Mysz dla graczy Raptor M4

Ciekawe modele myszy

We współczesnym świecie da się łatwo kupić znakomite interesujące gry, jakie jednak niejednokrotnie wymagają należytego sprzętu. Liczy się grafika, wytrzymałość procesora, lecz także kwestia taka jak grywalność, jaką w ogromnym stopniu może zagwarantować porządna mysz komputerowa.
Designerskie myszy Microsoft

Mysz do e-sportu

Wyposażenie do komputera warto wybrać dobrze pod osobiste oczekiwania. Chociażby coś takiego jak mysz należy spersonalizować i zdefiniować do czego będzie ona wykorzystywana. Granie w gry i praca domaga się tu bowiem kompletnie nowego sprzętu. Sprawa komplikuje się jednak nieco bardziej, gdy przychodzi wybrać model myszy pod konkretną grę.
zestaw playstation i gry

PES 2014 zawiera doskonale zrobioną szatę graficzną

Play Station, to obecnie chyba jedna z najbardziej znanych i najlepiej funkcjonujących konsoli do gier. Od początku ukazania się takiej konsoli, miłośnicy gier mogą doskonale się bawić, przez rozmaite gry dostępne na ps. W najnowszej edycji takiej konsoli, ukazała się sieciowa usługa psn, jaka daje możliwość użytkownikom konsoli z dostępem do Internetu kupować różne gry.
Call of Duty

Rozrywka na konsolach wideo

Zapewne wielu z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, mogąc być posiadaczami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niepodważalne, jednym z rywali jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie mierzyć w zupełnie odmienna grupę odbiorców niżeli gry na PS3.
komputer na biurku

Przemyślany wybór najlepszego sprzętu komputerowego

Przy podejmowaniu decyzji o kupowaniu sprzętu komputerowego nieraz zastanawiamy się jaki wybrać. Kluczem do podjęcia decyzji okaże się określenie własnych priorytetów i funkcji, które ma spełniać urządzenie.

Jakiego rodzaju gry sieciowe wybrać?

Ilość gier internetowych dostępnych na rynku poraża i nieraz powoduje pewne problemy.W dwudziestym pierwszym wieku nabycie dobrych gier sieciowych nie jest najczęściej kwestią banalną. W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również powszechnego zabiegania nawet drobne zakupy gier, mogą niestety stanowić wyzwanie. Jak bowiem wybrać najlepsze gry RPG czy też inne rodzaje gier z przebogatej oferty rynku?
1 2 3