Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Gry
Mysz dla graczy Raptor M4

Ciekawe modele myszy

We współczesnym świecie da się łatwo kupić znakomite interesujące gry, jakie jednak niejednokrotnie wymagają należytego sprzętu. Liczy się grafika, wytrzymałość procesora, lecz także kwestia taka jak grywalność, jaką w ogromnym stopniu może zagwarantować porządna mysz komputerowa.
Designerskie myszy Microsoft

Mysz do e-sportu

Wyposażenie do komputera warto wybrać dobrze pod osobiste oczekiwania. Chociażby coś takiego jak mysz należy spersonalizować i zdefiniować do czego będzie ona wykorzystywana. Granie w gry i praca domaga się tu bowiem kompletnie nowego sprzętu. Sprawa komplikuje się jednak nieco bardziej, gdy przychodzi wybrać model myszy pod konkretną grę.
zestaw playstation i gry

PES 2014 zawiera doskonale zrobioną szatę graficzną

Play Station, to obecnie chyba jedna z najbardziej znanych i najlepiej funkcjonujących konsoli do gier. Od początku ukazania się takiej konsoli, miłośnicy gier mogą doskonale się bawić, przez rozmaite gry dostępne na ps. W najnowszej edycji takiej konsoli, ukazała się sieciowa usługa psn, jaka daje możliwość użytkownikom konsoli z dostępem do Internetu kupować różne gry.
Call of Duty

Rozrywka na konsolach wideo

Zapewne wielu z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, mogąc być posiadaczami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niepodważalne, jednym z rywali jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie mierzyć w zupełnie odmienna grupę odbiorców niżeli gry na PS3.
komputer na biurku

Przemyślany wybór najlepszego sprzętu komputerowego

Przy podejmowaniu decyzji o kupowaniu sprzętu komputerowego nieraz zastanawiamy się jaki wybrać. Kluczem do podjęcia decyzji okaże się określenie własnych priorytetów i funkcji, które ma spełniać urządzenie.

Jakiego rodzaju gry sieciowe wybrać?

Ilość gier internetowych dostępnych na rynku poraża i nieraz powoduje pewne problemy.W dwudziestym pierwszym wieku nabycie dobrych gier sieciowych nie jest najczęściej kwestią banalną. W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również powszechnego zabiegania nawet drobne zakupy gier, mogą niestety stanowić wyzwanie. Jak bowiem wybrać najlepsze gry RPG czy też inne rodzaje gier z przebogatej oferty rynku?
kupon zniżkowy

W jaki sposób skompletować wyprawkę dla noworodka?

Kompletowanie wyprawki to prawdopodobnie jedna z najprzyjemniejszych chwil ciąży, szczególnie dla osób spodziewających się pierwszego dziecka.


W jaki sposób skompletować wyprawkę dla noworodka?

Przyszli rodzice, a zwłaszcza rodzicielki, są w stanie wydać ostatnią złotówkę na wyśnione gadżety dla swojego nienarodzonego potomka, nie zawsze zastanawiając się nad ich przydatnością.
logo Xbox

Jeśli granie to zdecydowanie na konsoli!

Trudno byłoby się chyba nie zgodzić co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi w obecnych czasach na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, i dosłownie każdy z nas może w tej dziedzinie znaleźć dla siebie sporo atrakcyjnych możliwości.
xbox

Gry na Playstation

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej zarekomendować. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej nabiera dynamiki w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by zakupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.
1 2 3