Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
Salon
ekskluzywny żerandol

Wykorzystanie oświetlenia w pokoju dziennym

Nie ma w domku drugiego pomieszczenia, jakie wymagałoby tak różnorodnego oświetlenia, jak pokój dzienny. Stosujemy w tym miejscu wszystkie rodzaje lamp: lampy stołowe, kinkiety oraz ekskluzywne żyrandole. Światło powinno być tak zaplanowane, aby niezależnie można było używać przeróżnych źródeł światła. Jedne włączać, inne wyłączać. Salonowe oświetlenie musi pełnić trzy funkcje: po pierwsze - doskonale oświetlać, czyli rozjaśniać całe pomieszczenie i precyzyjnie doświetlać pojedyncze strefy.
czarno biała fototapeta

Jakie istnieją typy fototapet i w jaki sposób wybrać najlepszą, żeby pasowała do konkretnego rodzaju pomieszczenia?

Coraz bardziej modne są fototapety, możemy je spotkać w różnych mieszkaniach. Przy wybieraniu fototapety dobrze jest pomyśleć o dobraniu właściwego wzoru, ważny jest tak naprawdę najlepszy pomysł i wysoka jakość. Na jakie rzeczy więc zwrócić uwagę przed kupnem, aby dobrana przez nas fototapeta był trafiona w dziesiątkę?
fototapeta

Fototapeta jako nietuzinkowa i niezwykle efektowna dekoracja każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu

Dekorowanie lokalu mieszkalnego ma dużo wspólnego ze sztuką. Może nawet niewielką uwagę trzeba byłoby przywiązywać do danych rzeczy, ponieważ prawdziwym wyzwaniem staje się ich dobieranie. W końcu każdy goździk o wiele ładniej wygląda w kompozycji. Nie zawsze możemy sobie finansowo na gruntowną zmianę wystroju wnętrza, zatem w tej sytuacji niektórzy gospodarze stawiają na rozwiązania, które jedynie nieznacznie obciążają prywatny budżet. Czasami uroku mogą dodać wyjątkowe dodatki, a jednym z nich jest na pewno fototapeta okno, czyli prościej mówiąc, jego imitacja.
gazetnik

Jak sprytnie umeblować mieszkanie – oferty w najniższych cenach

Decyzja o stylu, w jakim będzie urządzone konkretne mieszkanie, zależy nie tylko od domowników, lecz również od określonego budżetu na ten cel? Niekoniecznie, ponieważ firmy meblowe razem ze sztabem specjalistów, znających się na swoim fachu jak nikt inny, mogą zaoferować i tym samym zagwarantować korzystne cenowo oferty dla wszystkich klientów. Meble spełniające rozmaite kryteria wyznaczone przez zamawiającego mogą być w krótkim czasie zrealizowane w postaci niesamowicie atrakcyjnego cenowo zamówienia.
meble

Aranżujemy pokój dzienny – jakie meble wybrać, by cieszyć się przyjemnie urządzonym wnętrzem?

Każdy pokój naszego domu czy mieszkania potrzebuje właściwej dawki troski, by był ładnie urządzony. Jednym z najistotniejszych podług wielu ludzi pomieszczeń jest salon, ponieważ to miejsce, w którym skupia się cała rodzina spędzając wspólnie czas. Do salonu również zapraszamy gości, którzy przyszli do nas w odwiedziny, dlatego tak istotne jest, aby prezentował się on szczególnie stylowo, a jednocześnie przytulnie. W jakie umeblowanie go wyposażyć, jeśli ma spełniać wszystkie funkcje?
rolety meblowe

Chcemy nareszcie pięknie mieszkać!

Chcemy spędzać znaczną część dnia w pięknym salonie, który cechuje się wszelkimi udogodnieniami, dzięki to którym ogólnie jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z własnego życia. Wiadomo - życie jest trudne, zatem czymś mocno sensownym jest porozglądanie się za możliwościami, dzięki to którym wreszcie w jakiś sposób osłodzilibyśmy sobie swój żywot. Nawet jeśli na ten moment tak naprawdę nie narzekamy na swoje funkcjonowanie, później, może za 4 lata, po prostu może być nieco mniej sympatycznie...
Babie lato w salonie

Jak wygospodarować miejsce dla relaksu?

Gdy jesteśmy w pracy już parę godzin, z niecierpliwością oczekujemy na tę chwilę, gdy będziemy mogli już skończyć i pędzić do naszego ukochanego mieszkania. Nasz dom jest miejscem, w którym odpoczywamy po męczącym dniu. To tutaj nabieramy sił na kolejne wyzwania, jakie rzuca przed nami codzienność. I chociaż lubimy wypoczywać w luksusowych hotelach podczas wczasów, to jednakże w domu czujemy się najlepiej. Stąd też trzeba dołożyć wszelkich starań, aby nasze mieszkanie stało się prawdziwą oazą spokoju.
gazeta

Możliwości umeblowania mieszkania w oryginalny sposób

Wybór stylu, w jakim będzie urządzone konkretne mieszkanie, zależy nie tylko od domowników, lecz również od wyznaczonego budżetu na ten cel? Niekoniecznie, gdyż firmy meblowe razem ze sztabem doradców, znających się na swoim fachu jak nikt inny, mogą zaproponować i tym samym zapewnić tanie propozycje dla każdego klienta. Meble spełniające wszystkie kryteria wyznaczone przez zamawiającego mogą być w krótkim czasie zrealizowane w postaci niesamowicie niedrogiego zamówienia.
marina - mieszkanie

Tradycyjny czy może nowoczesny? Jak dobrać meble do pokoju dziennego?

Klasyczny czy może współczesny? Urządzasz salon i nie masz pomysłu na jego stylistykę? Pokój dzienny jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem. To właśnie w tym miejscu familia spędza spokojne sobotnie popołudnia oraz wieczory po zapracowanym dniu.
meble

Zgodne z tradycją a może całkiem designerskie? Skórzane fotele posłużą przez lata!

W nowoczesnym stylu urządzania wnętrz jest oczywiście wiele nowatorskich trendów, ale pomimo awangardowości czy dużej fantazji w projektowaniu wnętrz, kanapy i fotele to nadal meble, bez których ciężko obyć się w stylowym mieszkaniu. Z nowoczesnymi i minimalistycznymi wnętrzami idealnie komponuje się designerskie wyposażenie, które zagwarantują nam nowoczesne meble do salonu.
1 2 3 4 5