Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm
cloud

Aby zwiększyć swoje możliwości - sprawdź, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w rzeczywistości, w której trudno wyobrazić sobie dzień bez skorzystania z komputera podłączonego do sieci internetowej. Okazuje się, że nasza mobilność na przestrzeni kilkudziesięciu lat wzrosła tak bardzo, że dzisiaj bez jej obecności nie mogłaby działać większość firm, a ludzie straciliby stanowiska pracy. Zwykle nie pamiętamy o tym, jak wiele zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, aby rozwój najnowszych technologii był dostępny i przystępny dla każdego.
Designerskie myszy Microsoft

Mysz do e-sportu

Sprzęt do peceta trzeba dobrać dobrze pod własne oczekiwania. Chociażby coś takiego jak mysz należy spersonalizować i ustalić do czego będzie ona używana. Granie w gry i praca wymaga tu bowiem kompletnie odrębnego sprzętu. Kwestia komplikuje się jednak odrobinę bardziej, kiedy przychodzi dobrać model myszy pod określoną grę.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej nabiera dynamiki w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanów, którzy oczekują najczęściej w długich kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się wyśmienicie.
obiektyw

Parametry obiektywów Sigma

Każdy amator nowoczesnej fotografii poszukuje najlepszego obiektywu do swojego sprzętu. Każdy wykwalifikowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że tego rodzaju sprzęt nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie da się żadnym sposobem uniknąć. Profesjonalne urządzenia oferują wysoką jakość obrazu, nie są to jednak urządzenia wszechstronne. Teleobiektywy służą do fotografowania oddalonych celów, są więc używane przez dziennikarzy czy fotografów kosmosu. Optyka stałoogniskowa natomiast cechuje się znakomitą jakością obrazu, ale z uwagi na uniemożliwienie natychmiastowej zmiany kadru, wykorzystuje się ją głównie w studio fotograficznym.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną z doskonałej elektroniki. Wytwarza bardzo dobry jakościowo sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony klientów. Co roku wychodzą nowe urządzenia, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów na tle konkurentów.
włączony komputer na biurku

Im większy dysk tym lepiej

Czasami jest tak, iż mamy tak sporo fotografii, filmów oraz różnego rodzaju kolejnych dokumentów, że dysk, który jest wmontowany w naszym komputerze po prostu okazuje się nazbyt mały oraz chcemy jakiegoś innego rozwiązania, żeby wszystko zmieścić. Poza tym może stać się tak, że będziemy chcieli wysłuchać radia na komputerze, lecz okaże się, że nasza karta graficzna jest na to nazbyt słaba. Na szczęście wszystko można przeanalizować oraz z każdym trudem możemy sobie poradzić.
internet

Routery bezprzewodowe

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów powoduje, że coraz częściej występuje konieczność uruchomienia w biurze albo domu bezprzewodowego routera. Te sprzętu są niewielkich rozmiarów, podłącza się do nich łącze internetowe z zewnątrz i po skonfigurowaniu można zacząć korzystać z większej liczby urządzeń.
Wydajny komputer barebone od Shuttle

Serwis komputerowy - w jakich miejscach poszukiwać wsparcia?

Rzeczywistość jest taka, że niemal każdy posiada w domu komputer. A konkretniej w każdym gospodarstwie domowym jest chociażby jeden komputer. Wiadomo, że to statystyczne dane, bo jest tak, że w części domów jest kilka komputerów, a są również takie domy, gdzie komputera nie ma. To jednak zdarza się coraz rzadziej. Warto jednak brać to pod uwagę zastanawiając się nad interesem, który warto byłoby rozkręcić.
prąd

Urządzenia wykorzystujące prąd

Od małego opiekunowie przypominali ci, że bawienie się prądem jest niebezpieczne. Niby wielkie udogodnienie, a tyle szkód umie wyrządzić. Dlatego też rozpoczęto zastanawiać się co można wykonać, ażeby szkodzie nie ulegały różnorodnego rodzaju urządzenia, które stanowią bazę niejednego przemysłu.
Istota ludzka oraz jej umysł są nierozerwalną częścią nowoczesności. Wynaleziono wiele urządzeń, które są wykorzystywane w chociażby takim miejsc jak fabryka aut.
drukarnia speed

Rodzaje druku w poligrafii

We współczesnej poligrafii należy wskazać dwa podstawowe rodzaje druku:
- drukowanie mechaniczne – inaczej analogowe,
- drukowanie elektroniczne – druk cyfrowy.
Oba rodzaje druku są szeroko rozpowszechnione i w zależności od oczekiwań można preferować wybraną technikę.