Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących pomysłów ubiegłego stulecia. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu odkrywca e-papierosa mógłby zostać uznany za nawiedzonego lekkoducha, w dzisiejszych czasach jego wynalazek święci triumfy. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? W dużej mierze na większej liczbie korzyści, niż strat. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie nie mniej niż 200 związków chemicznych, z których każda wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie.
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania dla dzieci jest często dużym trudnością. Aby ją ułatwić, warto robić ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do poznawania liter.Z poniższego tekstu nauczycie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przygotowani do nauki w szkole.

Możliwości i wykorzystanie systemu komputerowego, a zarządzanie dokumentami

Poprawia tempo pracy i wspomaga współpracę – elektroniczny obieg dokumentów
fotografia ślubna

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub?

Ślub to ważne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Problemem jest spora liczba ofert w internecie. Czasem bardzo ciężko wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
wycieraczki

Wycieraczki na miarę nowoczesnej motoryzacji

Wszyscy dobrze wiemy, że każdy pojazd powinien być we właściwy sposób przystosowany do warunków pogodowych. Nie od dziś wiadomo, że trzeba zmieniać opony na letnie i zimowe. Każdy wie, że jest to związane z pogodą, na którą wystawiane są pojazdy.
Wydajny komputer barebone od Shuttle

Serwis komputerowy - w jakich miejscach poszukiwać wsparcia?

Prawda wygląda tak, że niemalże każdy ma w domu komputer. A dokładniej we wszystkich gospodarstwach domowych jest przynajmniej jeden komputer. Wiadomo, że to statystyka, bo bywa i tak, że w części domów jest kilka komputerów, a są też takie domy, gdzie komputera nie ma. To jednak coraz rzadsza sytuacja. Dobrze jednak brać to pod uwagę zastanawiając się nad interesem, który chcielibyśmy rozkręcić.
komputer na biurku

Przemyślany wybór najlepszego sprzętu komputerowego

Przy podejmowaniu postanowień o kupowaniu sprzętu komputerowego nierzadko zastanawiamy się który wybrać. Kluczem do podjęcia decyzji okaże się określenie naszych preferencji i przeznaczeń, jakie ma spełniać urządzenie.
Monitor BenQ XL2720T

BenQ XL2720T – 27” monitor zaprojektowany przez graczy dla graczy

Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor przeznaczony dla profesjonalnych graczy. Po dużym poprzednim sukcesie pierwszej generacji serii XL, BenQ ponownie podjął współpracę z legendami Counter-Strike. W rezultacie powstał monitor do gier jak żaden inny - precyzja i szybkość, jakiej można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier połączona z doskonałej jakości obrazem także dla miłośników rozrywki.
malunek - sprzęt

Współczesne gadżety - porządnej jakości elektronika połączona z oryginalnym wyglądem

Na obecną chwilę technologia jest na nadzwyczaj wysokim pułapie i zdołamy obserwować to na każdym kroku. Tak samo sprzęty użytku domowego, jak i wyspecjalizowane urządzenia są o wiele bardziej nowoczesne, dzięki czemu każdego dnia działamy dużo sprawniej.
kamera go pro

Przydatne akcesoria i gadżety przydatne przy uprawianiu ekstremalnych sportów czyli kamerki GoPro.

Kiedy w roku 2002 zagorzały snowboardzista założył sobie na rękę aparat fotograficzny, żeby zrobić nietypowe ujęcia podczas jazdy, nie przypuszczał nawet, że będzie to początkiem światowego koncernu. Przez lata aparat zmienił się w bardzo nowoczesną kamerę, z paru zatrudnionych osób zrobiło się parę tysięcy, a liczba użytkowników tego sprzętu jest rzeczywiście ogromna.