Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Jak zbudować garderobę na lata?

Przy ciągle zmieniających się nurtach, wyprzedażach też innych nęcących okazjach, ciężko mądrze wydawać środki.


Wracamy z zakupów podekscytowane nowymi łupami, które niestety w rezultacie wylądują na spodzie szafy.
W jaki sposób więc zbudować szafę, jaka przetrzyma kilka lat oraz zgodna będzie z naszymi upodobaniami? Pierwszy krok to na pewno wyrzucenie zawartości szafy na łoże czy też podłogę. Przyjrzyjcie się dogłębnie temu, co wkładacie, które zabarwienia dominują, jakiego rodzaju kroje kochacie. Nie magazynujcie ciuszków, których nie nosiłyście od 3 sezonów.

Jeżeli zainteresował Cię opisany problem, poznaj serwis meble fryzjerskie, gdzie znajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoje wiadomości!

Nie trzeba się oszukiwać – już ich na pewno nie włożycie. Dajcie je siostrze. Modowy recycling jest obecnie w modzie. Pomyśl również o zaufanym pomagierze, jeżeli mniemasz, że samodzielnie sobie nie poradzisz. Musi być to ktoś, kto dobrze was zna jak też kto nie lęka się powiedzieć, że w czymś kiepsko wyglądacie. Na takowe porządki musisz określić minimum 2 godziny.


duża torba sportowa


Odzienia, które z wami zostały, powinny przejść teraz sortowanie. To taka gra w kompletowanie kolekcji: góry zatem bluzki wspólnie, suknie razem, doły – innymi słowy spodnie wspólnie. Osobno poukładajcie kostiumy wierzchnie i dodatki – buty jak też torebki. W następnej kolejności zabierzcie się za układanie wedle sezonów, dla przykładu latem potrzebna ci będzie z pewnością duża torba sportowa.
To niezwykle pomaga uzupełnić garderobę dopasowaną do adekwatnej pory roku, planować sprawunki i utrzymać porządek w garderobie. Poniektóre kreacje możesz wkładać praktycznie cały sezon – szyfonowa kiecka boho sprawdzi się świetnie ze swetrem oraz kozakami jesienią i z sandałkami latem.
19-12-19 07:47