Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Jak układać włosy męskie?

Obecnie coraz większa ilość facetów chodzi do fryzjera. Jeszcze kilkanaście lat wstecz niemalże każda kobieta obcinała swojego faceta w domu. Dzisiaj jest zupełnie inaczej.
modne fryzury
Dawno za nami są już czasy, kiedy spektrum osiągalnych w Polsce kosmetyków do stylizacji włosów ograniczał się jedynie do paru typów brylantyny, pianki i lakieru. Dziś niezwykła różnorodność propozycji, z jakich można skorzystać podczas stylizowania włosów, nikogo już nie dziwi. Od dłuższego czasu zauważyć da się zjawisko coraz częstszego robienia zakupów drogeriach kosmetycznych przez panów, którzy pragną właściwie zadbać o swoje włosy, jacy szukają odpowiedzi na pytanie jak układać włosy męskie. Generalnie da się stwierdzić, że nie ma jednej dobrej odpowiedzi. W końcu każdy mężczyzna został obdarzony innego rodzaju włosami. Różne są także twarze, poprzez co różnym osobom w czym innym jest ładnie. Jednakże można współcześnie zaobserwować następujący trend: fryzury męskie krótkie boki i tył (Męskie Zacięcie) znów wróciły do łask.


Kolejne treści

Fotorolety - fantastyczny sposób na to by małym kosztem odmienić oblicze domu

ledowe światło
Znudziło Ci się Twe mieszkanie? Masz zamiar odnowić pomieszczenia, lecz nie masz pomysłu jak się do tego zabrać? Spokonie, udzielimy Ci paru wskazówek.


Często kilka niedużych przeróbek w zupełności wystarczy, żeby zupełnie zmienić oblicze danego wnętrza.
Od uczesania zależy znacznie więcej aniżeli się wydaje. To ona odpowiada m.in. za to, jak postrzegają nas inne osoby. Rozczochrane włosy mogą zrobić fatalne wrażenie nawet, jeśli reszta jest bez zarzutu. Nie każdy musi wyczerpująco wiedzieć jak układać włosy męskie - w końcu od tego są fachowcy. Starczy udać się do wybranego salonu fryzjerskiego, a pracujący tam specjaliści na pewno wybiorą odpowiednią fryzurę dla każdego pana. Dobrze przekonać się, jak korzystne uczesanie odejmuje lat, podkreśli rysy twarzy, wydobędzie wrodzony czar, jaki drzemie z pewnością w każdym mężczyźnie. Czasami, jeżeli nie mamy żadnego pomysłu na to, co pragniemy zrobić ze swoimi włosami, można kompletnie oddać się w dłonie fryzjera, zawierzyć mu w kwestii naszej fryzury. Popularne dzisiaj fryzury męskie krótki bok i tył osiągalne są w wielu rodzajach.
19-03-26 15:00