Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.

Na kanapie
Gabinet zobowiązuje do reprezentacyjnej stylizacji. Warto przygotować w nim miejsce na przyjmowanie gości. Nawet jeżeli gabinet ma ograniczony metraż, z pewnością znajdzie się w nim miejsce na wygodny fotel czy dwuosobową sofę. Kompaktowa kolekcja Basic idealnie wpasowuje się w tego typu aranżacje. Tworzy idealny nastrój do negocjacji lub biznesowych rozmów przy dobrej kawie.

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
W przerwie
Komfortowy odpoczynek jest równie ważny, jak wygodne miejsce pracy. Dlatego w przerwie na kawę, zamiast wykonywać towarzyskie telefony, znacznie korzystniej jest wyciszyć umysł i zrelaksować ciało. Kolekcja Bentley oferuje kompletną gamę minimalistycznych wzorniczo mebli, z których można skompletować w pełni każdy chill room: fotele, sofy dwu i trzyosobowe, narożniki, pufy, a nawet stoliki kawowe.

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Na kolanie
Często mieszkanie okazuje się dogodniejszym miejscem do pracy niż biuro. Coraz popularniejsze stają się też formy zatrudnienia, które pozwalają na pracę z domu. Taka sytuacja wymaga oczywiście pewnych zmian w aranżacji wnętrz. Kolekcje Super Line i Grand Vario zostały zaprojektowane tak, żeby komfortowo korzystać m.in. z laptopa czy innych urządzeń elektronicznych. Specjalne schowki i wysuwane z podłokietników ruchome stoliki na komputer, pozwalają pracować z domu bez kompromisów w dziedzinie wygody. Z kolei wysuwane podnóżki podnoszą nie tylko wyżej nogi, co wpływa zbawiennie na krążenie, ale i jakość wymuszonej pozycji siedzącej.

Google już dawno zauważył pozytywny wpływ relaksu na wyniki w pracy.

Udało nam się przyciągnąć Twoją uwagę tym interesującym opisem? Fantastycznie. Zatem zapraszamy - kliknij w link artykuły szkolne szczecin i przejdź do następnej strony po detale.

Co chwilę zaskakuje swoich pracowników kolejnymi udogodnieniami w swoich biurach, jak gabinet masażu, siłownia, kawiarnia czy sala gier komputerowych – opowiada Jarosław Szurpicki, brand manager marki Etap Sofa - Nie tylko nasz zawód powinien być satysfakcjonujący. Równie istotne są warunki, w jakich go wykonujemy. Pracujmy wygodnie, podsumowuje z uśmiechem.
Oprawcowane przez: Magdalena Sadowska Gronert
19-12-18 07:09