Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Przyrząd do pisania z nadrukami interesującą reklamą?

długopis
Odpowiedź na pytanie postawione w tytule wpisu to: jasne, że tak! Mimo znacznej dominacji mediów tradycyjnych (telewizja) i świeżych (internet), długopisy reklamowe ciągle są uznawane za skuteczną formę reklamową. W tym tekście przedstawimy klarowne uzasadnienie, czemu długopisy z nadrukiem to trafny i niedrogi pomysł na rozreklamowanie firmy.


Długopisy z nadrukiem są przydatne. Konsument, który otrzyma na ulicy ulotkę zwykle nie wsadzi jej do kieszeni, tylko przeglądnie i wrzuci do kosza. A długopisy logopen to takie gadżety, które zawsze są potrzebne. W listach rzeczy, które najczęściej się zawieruszają, długopisy z pewnością zajęłyby pierwszą pozycję. I to jest powód, dla którego opłaca się rozdawać konsumentom długopisy reklamowe.

Czy zaintrygował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to idź dalej roboty rozbiórkowe i przeglądnij tam następne zajmujące wątki. Nie zwlekaj!

Właściwie zamieszczone logo na długopisie będzie nieustannie przypominało użytkownikom o firmie. A każdy, kto zna się na marketingu, wie że pożądane jest to, by marka weszła w mózg konsumenta. Długopisy z nadrukiem sprawią, że klient skojarzy nazwę przedsiębiorstwa z fajnym upominkiem, który jest używany na co dzień.

kalkulator
Rozsądnie jest znaleźć firmę, która niedrogo produkuje stylowe długopisy reklamowe. O ile zakupisz sporą ilość sztuk, koszty nadruków nie będą wielkie. Ważny jest dizajn takiego przedmiotu. Długopisy z nadrukiem muszą być atrakcyjne dla oka. Nie umieszczaj zbyt wielu tekstów na przedmiocie, gdyż potrafi to poważnie zepsuć czytelność komunikatu. Dobrze jest na długopisie zamieścić niewielkie logo marki, jej nazwę oraz podstawowe namiary, np. adres reprezentacji WWW. O ile zostanie nieco powierzchni do wykorzystania, długopisy z nadrukiem mogą posiadać też zgrabne hasło marketingowe marki, które łatwo zapada w pamięć. Należy wydrukować je wzdłuż gadżetu, tak żeby użytkownik widział slogan za każdym razem, gdy ma w dłoni długopis.