Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Projektujemy wygodny korytarz

Kiedy urządzamy dom, najczęściej skupiamy się przede wszystkim na wnętrzach, w których spędzamy dużo czasu. A przynajmniej tak nam się wydaje. Najistotniejsza rzecz jasna jest kuchnia i łazienka, bo przecież musimy mieć gdzie przyrządzić posiłki i dbać o higienę. Potem inwestujemy w następne pomieszczenia, zależnie od tego, jak wiele ich posiadamy. Co raz częściej więcej uwagi poświęcamy też naszemu balkonowi. Robimy wszystko, by również tam było przyjemnie i przytulnie. Zazwyczaj najmniejszą uwagę poświęcamy korytarzowi. A w końcu codziennie przechodzimy nim mnóstwo razy. Może warto przy kolejnym remoncie pomyśleć i o nim?


półki i wieszaki
Przedpokój to pierwsze miejsce w naszym mieszkaniu, które widzą odwiedzający nas goście. To jego swoista wizytówka, stąd też należy zrobić co w naszej mocy, by odpowiednio zapowiadał nasze mieszkanie. Zwykle ustawiamy tam szafkę na buty i wieszaki na odzież. I na tym się kończy jego aranżacja. Znajdziemy jednak wiele rozwiązań, aby upiększyć także tę, z pozoru nieważną, przestrzeń w naszym domu.

Aranżacja jest uzależniona od tego, jaki wielki mamy korytarz. Oczywiście, nie potrzebne nam tutaj są nie wiadomo jakie meble (do nabycia pod tym linkiem), ale jest kilka elementów, które powinny się znaleźć w takim pomieszczeniu. W pierwszej kolejności, w korytarzu zakładamy nasze obuwie, dlatego musi tam stanąć jakaś szafka albo stojak na buty. W sklepach możemy znaleźć duży wybór tego typu mebli. Kolejnym ważnym przedmiotem jest wieszak na kurtki. Możemy wybrać klasyczny albo umieścić stojący drewniany zabytkowy wieszak, który z pewnością będzie robił wielkie wrażenie. Nie zapominajmy o lusterku. W końcu, wychodząc z mieszkania, warto sprawdzić, czy wszystko jest jak należy.

Jeśli miejsce nam na to pozwala, możemy również pomyśleć o stoliku lub małej komodzie. Taki mebel na pewno okaże się przydatny w korytarzu. Możemy tam postawić telefon lub notes z ważnymi numerami. Często możemy kupić taki stolik w zestawie z krzesłem. Świetnie prezentują się zestawy rattanowe. Warto również umieścić tam stylową lampkę i zieloną roślinkę w doniczce.
19-06-04 07:04