Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Różność wzorów i barw fototapet do salonu, wykonywanych w różnych wymiarach, a też na indywidualne zlecenie klienta.

Salon jest niezwykłym i najbardziej pokazowym miejscem w naszym mieszkaniu. To właśnie w tym lokum podejmujemy odwiedzających gości, spędzamy czas z familią czy odpoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez aktualne trendy, które dotyczą nie tylko umeblowania i dodatków, ale często również ozdób ściennych. W ostatnich czasach do łask wracają fototapety do salonu, które jeszcze do niedawna były kojarzone z kiczem. Niezmierną atrakcyjnością cieszą się zarówno abstrakcyjne wzory jak i krajobrazy wprost z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.


Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety
Fototapety do salonu winny być dobrane tak, by współistniały z pozostałymi detalami wyposażenia -->. Istotną uwagę trzeba zwrócić na dekoracje przyklejane na całą powierzchnię ściany. W owy sposób pokój dzienny nabiera wyjatkowości. Fototapety w salonie sprawią, że pomieszczenie przejdzie dużą odmianę i będzie miejscem, obok jakiego nie będziemy mogli przejść obojętnie. Fototapeta w salonie nadaje naszym domowym wnętrzom oryginalnego charakteru. Jest to sposób na efektowną i niezbyt drogą zagospodarowanie wnętrza. Taką dekorację można kupić już gotową lub zamówić jej wykonanie z wysłanego w żądanym formacie zdjęcia.

Sypialnia, fototapety do sypialni
Aktualne pomieszczenia zachwycają prostotą ale także niezwykłymi rozwiązaniami. Nieprzeciętny kontury mebli, odważne kombinacje barw i zaskakujące łączenia tworzyw wykończeniowych, sprawiają, że bieżące aranżacje wydają się być ciekawsze niż kreacje tworzone na modłę dawniejszych epok. Kubiczne kształty, na tle jasnych płaszczyzn, otulonych drewnem, stalą i szkłem wybierane są częściej od miękkich sof, strojnych poduszek, segmentów i wzorzystych tapet.


Przebywanie w surowo umeblowanym wnętrzu może być dręczące. Ascetyczny profil pokoi w których jesteśmy najczęściej, winien być troszeczkę przełamany elementami wykończenia, które złagodzą jego specyfikę. Czasem obecność drewna, delikatnych materiałów i dywanów nie wystarczy, dlatego trzeba zastanowić się nad zmianą koloru ścian lub przyklejeniu fototapety. Nowoczesne fototapety cechuje wysoka jakość i zróżnicowanie.
19-03-01 11:17