Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Różność wzorów i barw fototapet do salonu, wykonywanych w różnych wymiarach, a też na indywidualne zlecenie klienta.

Salon jest niezwykłym i najbardziej pokazowym miejscem w naszym mieszkaniu. To właśnie w tym lokum podejmujemy odwiedzających gości, spędzamy czas z familią czy odpoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez aktualne trendy, które dotyczą nie tylko umeblowania i dodatków, ale często również ozdób ściennych. W ostatnich czasach do łask wracają fototapety do salonu, które jeszcze do niedawna były kojarzone z kiczem. Niezmierną atrakcyjnością cieszą się zarówno abstrakcyjne wzory jak i krajobrazy wprost z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.
Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety
Fototapety do salonu winny być dobrane tak, by współistniały z pozostałymi detalami wyposażenia -->. Istotną uwagę trzeba zwrócić na dekoracje przyklejane na całą powierzchnię ściany. W owy sposób pokój dzienny nabiera wyjatkowości. Fototapety w salonie sprawią, że pomieszczenie przejdzie dużą odmianę i będzie miejscem, obok jakiego nie będziemy mogli przejść obojętnie. Fototapeta w salonie nadaje naszym domowym wnętrzom oryginalnego charakteru. Jest to sposób na efektowną i niezbyt drogą zagospodarowanie wnętrza. Taką dekorację można kupić już gotową lub zamówić jej wykonanie z wysłanego w żądanym formacie zdjęcia.

Sypialnia, fototapety do sypialni
Aktualne pomieszczenia zachwycają prostotą ale także niezwykłymi rozwiązaniami. Nieprzeciętny kontury mebli, odważne kombinacje barw i zaskakujące łączenia tworzyw wykończeniowych, sprawiają, że bieżące aranżacje wydają się być ciekawsze niż kreacje tworzone na modłę dawniejszych epok. Kubiczne kształty, na tle jasnych płaszczyzn, otulonych drewnem, stalą i szkłem wybierane są częściej od miękkich sof, strojnych poduszek, segmentów i wzorzystych tapet.


Kolejne treści

Ciekawe rozwiązania z użyciem obrazów

Latarnia Morska na obrazie
Ściana to ten element domu, który wbrew pozorom niełatwo w szybki sposób należycie zaaranżować. Ci, którzy nie nie zwracają na to uwagi lub wolą minimalistyczne wnętrza ograniczają się jedynie do zakupu odpowiedniej farby do malowania ścian lub kupna odpowiedniej fototapety. Tymczasem warto także wykorzystać ciekawe rozwiązania z wykorzystaniem obrazów.


Przebywanie w surowo umeblowanym wnętrzu może być dręczące. Ascetyczny profil pokoi w których jesteśmy najczęściej, winien być troszeczkę przełamany elementami wykończenia, które złagodzą jego specyfikę. Czasem obecność drewna, delikatnych materiałów i dywanów nie wystarczy, dlatego trzeba zastanowić się nad zmianą koloru ścian lub przyklejeniu fototapety. Nowoczesne fototapety cechuje wysoka jakość i zróżnicowanie.
20-04-28 08:27