Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Drony jako ciekawy gadżet dla amatora jak również niezawodne narzędzie pracy dla profesjonalistów

Wiele ludzi bardzo lubi otaczać się dużą ilością gadżetów. Najlepiej jeśli są nowoczesne oraz oferują sporo przydatnych funkcji. Tak jest z wciąż to nowymi modelami smartfonów, a ostatnio na popularności niesamowicie zyskują drony. Używane są coraz częściej w najróżniejszych branżach, lecz również pojawiają się takie do użytku prywatnego. Co ma do zaoferowania taki produkt, o którym ostatnio tak wszędzie głośno? Przede wszystkim urządzenia te są świetnym narzędziem w zawodzie filmowca, lub fotografa. Z ich pomocą możemy wykonać całkiem sporo wyjątkowych ujęć.

drony
Mogą się one dostać w miejsca, gdzie sami mielibyśmy spory problem, aby dotrzeć. W ten sposób właśnie działa DJI Phantom 4, jaki jest dość mały i tani, łatwy w obsłudze, a przy tym potrafi robić całkiem dobrej jakości filmy - Phantom 4GoHero.pl - Phantom 4). Oprócz tego trzeba powiedzieć również, że jest on jednym z najmniejszych dronów, a przy tym może mieć przymocowany ciężar odpowiadający sportowej kamerze. O popularności tego rodzaju urządzeń w dużej mierze zadecydował fakt, że stały się one sprzętami dostępnymi na niemal każdą kieszeń. To też spowodowało wzrost sprzedaży. Są one nawet do dostania w niektórych popularnych sklepach RTV AGD, a nie jedynie w specjalistycznych miejscach dystrybucji.

Kolejne treści

Wyjeżdżasz w góry i chcesz zrobić sobie super pamiątkę? Zdecyduj się kamerę sportową

wycieczka w góry
Wiele osób bardzo lubi otaczać się dużą ilością gadżetów. Najlepiej gdy są nowoczesne i oferują sporo przydatnych funkcji. Tak jest z coraz to nowymi modelami smartfonów, a ostatnio na popularności bardzo zyskują drony. Używane są coraz częściej w najróżniejszych branżach, lecz również pojawiają się takie do użytku prywatnego. Co oferuje nam taki produkt, o jakim ostatnimi czasy tak wszędzie głośno? Przede wszystkim drony są świetnym narzędziem w pracy filmowca, albo fotografa. Z ich pomocą można wykonać całkiem sporo jedynych w swoim rodzaju ujęć.


Warto napomknąć również, że moda na drony nie zaczęła się od Phantoma, lecz już od jego poprzednika, czyli DJI Inspire 1. Sporo z dostępnych obecnie funkcji było już właśnie w tej starszej wersji. Między innymi dwa pomocnicze obiektywy, działające jakby para oczu, która świetnie się sprawdza gdy GPS nie spełnia swojej roli. Między innymi w pomieszczeniach. Ważną różnicą pomiędzy takimi dwoma urządzeniami jest także czas lotu, a konkretnie zwiększył się on o 23 minuty.

Do czego często używane są tego rodzaju urządzenia? Profesjonalistom posiadającym swój biznes w branży fotograficznej albo filmowej, pomagają poszerzyć zakres swoich usług. Coraz bardziej na popularności zyskują wesela, na jakich w rolę fotografa i filmowca wciela się właśnie dron obsługiwany z dołu przez osobę zajmującą się obsługą zdjęciową takiej imprezy. Już więcej młodych par decyduje się na tego typu pamiątkę z wesela, gdyż ujęcia różnią się bardzo od tych tradycyjnych. Natomiast w rękach gadżetowych pasjonatów, takie urządzenie może być całkiem ciekawym gadżetem przydatnym w odkrywaniu niedostępnych na piechotę miejsc. Jeśli do tego popracujemy nad jakością takich filmowanych obrazów, może z tego wyjść coś całkiem interesującego.
20-05-05 07:41