Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Pakowanie przedmiotów w firmie za pomocą różnorodnych produktów takich jak: foli, taśm itd.

Od dłuższego czasu pracuje w firmie reklamowej jako pracownik biurowy. Generalnie rzecz ujmując robię tam wszystko, jednakże id jakiegoś czas głównie do moich obowiązków należy przygotowywanie paczek do wysyłki. W tym oczywiście należy uwzględnić pakowanie. Nie zależnie od tego czy wysyłam długopisy reklamowe, czy innego rodzaju gadżety, zawsze przez moje ręce przechodzą opakowania.
Rozmiary paczek czasami różnią się wielkością, a więc warto mieć zawsze przygotowane opakowania np. foliowe o różnych wielkościach . Z racji tego, że nigdy nie wiem jaki rozmiar na dany dzień będzie mi potrzebne.
sterta papierów
W tym celu szef zamawia po kilka lub kilkanaście sztuk różnych wielkości opakowań. Wtedy mam pewność, że będę miała w czym wysyłać paczki do klientów.


Kolejne treści

Kluczowe reguły projektowania własnego biura

biuro na poddaszu
Jeśli chcesz dobrze zaaranżować przestrzeń, w której chcesz wykonywać zawodowe obowiązki, musisz na początku zastanowić się jaki jest właściwie charakter Twojej aktywności. A dokładniej, z jakim charakterem przestrzeni będzie ona współgrać. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, kiedy pracujesz z klientami, którzy wpadają do Twojego miejsca pracy. Jeżeli otwierasz kancelarię prawniczą to odpowiednie na pewno będzie wszystko to co, eleganckie a także poważne.


Wiadomo przecież, że jeżeli traktuje się klienta poważnie to powinno się wysyłać profesjonalnie zapakowane paczki, a nie owinięte byle czym, bo to poniekąd może zniechęcić klienta do naszych usług. Raz dostaliśmy taką paczkę śmiesznie zapakowaną, czyli poowijaną w różne folie, czy kartony. Trochę z koleżanką śmiałyśmy się z tego jak to odpakowywałyśmy, ale była to paczka od klienta, który najwidoczniej nie zaopatruje się w takie opakowania - przejdź: , bo i po co. Nie spodziewał się, że będzie musiał odesłać przesyłkę i tyle szczęścia, że miał jakieś kartony i na tyle folii bąbelkowej, aby przesyłka dotarła do nas w całości. Dlatego ja cieszę się, że nasz szef zamawia takie opakowania do naszej firmy i nie muszę się martwić jeżeli chodzi o pakowanie paczek, ponieważ biorę sobie z zaplecza takiej wielkości opakowanie jakiej mi potrzebne i przez to oszczędzam czas.
20-09-17 07:37