Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Często wybierane gry online

Gry komputerowe to dla młodzieży coś więcej niż tylko relaks. To przygoda, o której trudno zapomnieć, to inny świat, gdzie można zostać strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem lub najlepszym z komandosów. Najlepsza rozrywka to jednak rozgrywki w internecie.


Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Miłośników gier da się porozdzielać na różne kategorie – ze względu na wiek, zainteresowania, pochodzenie i naturalnie – częstotliwość grania. Bez względu jednak na te najróżniejsze grupy, każdy grający kiedyś natrafia na gry online. Te ciekawe pojedynki to nie tylko możliwość zagrania w kultowy tytuł, to także możliwość zetknięcia się z „prawdziwymi” konkurentami.

Pojedynek z przeciwnikiem
Mordowanie wirtualnych potworów może się kiedyś znudzić. Mnóstwo sytuacji łatwo nauczyć się na pamięć, a konwencja gry ułatwia triki. W przypadku gier online – zarówno przeglądarkowych, jak i najlepiej znanych, akcja się zagęszcza. Nie da się odgadnąć, jak zachowa się kolega po drugiej stronie komputera.

Gra w trybie multiplayer to zdecydowana walka. Niejednokrotnie łączy się się z prawdziwym treningiem. Niezbędny jest dobry odruch, wiedza o planszach i dobre opanowanie mechanizmu. Jedynie wtedy sensownie można włączyć się do gry. Jeśli chodzi o strzelanki, pierwsze wkroczenie na arenę zazwyczaj błyskawicznie kończy się śmiercią. Nie da się zauważyć, jak to się stało. Snajper nie śpi.
Dziecko przed komputerem

Trudy wojny w Sieci
Darmowe gry online to najczęściej rozgrywki strategiczne albo te z gatunku RPG. Jednak najciekawsze są te płatne gry. Tam też można walczyć, nie tylko pozyskując następne levele, ale rozbudowując swoją postać do poziomu niepokonanego wojownika i mierząc się z wrogami w którymś ze światów fantasy. Warhammer, WOW, kolejne części Call of Duty lub [ferie na nartach] Medal of Honor i Battlefield to jedynie początek listy.

Dlaczego gramy w Sieci?
Każdego dnia na sieciowych polach bitew ścierają się miliony. Ci, którzy mają więcej czasu wolą zwykle czasochłonne gry lub nawet całe kampanie. Miłośnicy gier, którzy nie siedzą już przed komputerem i chcą jedynie błyskawicznej porcji adrenaliny używają krótkich i intensywnych deathmatchów. Więcej--->
20-11-11 07:21