Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Olimpiada dla programistów - wielkie nagrody

Jeśli interesujesz się programowaniem, i posiadasz tym zakresie już pewne doświadczenie, lecz chciałbyś spróbować swych sił w warunkach współzawodnictwa, to udział w Hackathonie może być twoim celem. Zaintrygowanych zachęcamy do dalszej lektury artykułu.
szkoły


Tatuaż


Hackathon jest niecodziennym ekwiwalentem olimpiady sportowej, ale dla ludzi interesujących się programowaniem, a nie sportami. By uzyskać udział na tym dość prestiżowym wydarzeniu, trzeba spełnić wcześniej kilka spraw.

Zajrzyj do tego serwisu i kontynuuj poznawanie (serwiskawowy.pl/) interesujących tekstów. Jest ich tam dużo i wszystkie przygotowaliśmy z myślą o Was.

Na początek, należy udostępnić swe „portfolio” z obecnymi osiągnięciami. Jeżeli zdamy ten etap, czeka na nas zaprojektowanie poprawnie działającego programu, jaki komisja dobierze wg twych zainteresowań. Na napisanie programu masz 2 do 3 tygodni. Jeżeli komisja zatwierdzi poprawne funkcjonowanie programu, wtedy zdobędziesz pełnoprawny kod, który pozwoli ci brać udział w Hackathonie. Wszystko odbywa się zdalnie, czekać na ciebie będą wyzwania online - zobacz wyzwania online. W sumie będzie ich 12 i każde sprawdzi inne umiejętności. Na początek czeka cię zaprogramowanie drukarki, potem, jeżeli wykonasz pierwszy poziom, będziesz musiał napisać program obsługujący klientów sklepu internetowego. Każde następne wyzwanie będzie coraz bardziej złożone, a wszystko to, aby wyróżnić tylko 3 osoby. Najlepsi informatycy (kliknij w link) otrzymają ogromne nagrody. Na zwycięzcę czeka dwuletni staż w głównej siedzibie firmy Athlon, dwuletnia licencja na dowolny przez zwycięzcę program do programowania. Dla osoby, która zajmie drugie miejsce zarezerwowany jest półroczny staż w Intel Polska oraz ultrabook z dedykowanym procesorem od powyższej firmy. Dla trzeciej osoby z podium jest „tylko” laptop od firmy Asus oraz zaproszenie na dostępnykurs kurs pierwszej pomocy lublin programowania w wybranym przez zawodnika programie od Intel Polska. Wyzwania serio nie są proste i trzeba posiadać przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie programowania.


Jak możecie zobaczyć gra jest warta zachodu.
Reszta uczestników otrzyma zaproszenie na przyszłoroczne zawody i darmowy roczny pakiet antywirusowy od firmy Kaspersky. Z tego powodu zabieraj się jak najszybciej do nauki programowania, żeby przed najbliższym Hackathonem (kliknij) być gotowym do współzawodnictwa.
19-05-18 07:28