Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Etykiety – cudny wynalazek

Co byśmy zrobili, jakby na świecie nie byłyby znane etykiety? Rozwiązanie wydaje się proste – zostałyby wynalezione. Ale pomyślmy jednak, że pomysłowość homo sapiens w tej akurat domenie poniosłaby porażkę dramatyczną i bolesną. Jak funkcjonowałby glob,na którym nie byłoby miejsca na etykiety samoprzylepne? Pobawmy się chwilę w zabawę myślową.

etykiety samoprzylepne
Babinka miałaby wielki kłopot. Bo jak tu zrobić przetwory? Cała masa szklanych pojemników, a nie da się ich skatalogować. Wiadomo, pamięć coraz gorsza.

Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji na taki temat, to bez wahania sprawdź to użyteczne opracowanie - ono również okaże się dla Ciebie wartościowe.

Synek wpadnie i na bułeczkę nałoży ćwikłę w miejsce konfitur z wiśni. A z kolei na Wielkanoc na półmisek śniadaniowy trafi dżem morelowy, a nie buraki z chrzanem. Istna katastrofa! Cóż uczynić ma babcia nieszczęsna, której nie są znane etykiety…

A co z kurierami? Całe tony korespondencji bez etykiet.

Czy masz kłopot ze znalezieniem intrygujących informacji na opisywany temat? Jeżeli tak, to nie przejmuj się, tylko prześledź treść (http://www.chryzantemy.pl/), a z pewnością się nie rozczarujesz.

Obecnie sortowacze na pocztach to właściwie żywe >aplikatory etykiet i drukarki etykiet. Z tym niezbędnym urządzeniem chodzą wszędzie. Bez etykiet, wybuchnie bałagan. Nabazgrolone na paczkach adresy błyskawicznie się zmyją. Siedemdziesięciopięcioletni pan Kowalski, który od pierwszej wojny w Afganistanie nie posiada ani jednego włosa na głowie, otworzy przesyłkę z lokówką. Pewna studentka prawa z Warszawy będzie zaskoczona, kiedy w paczce ujrzy pełny zestaw pism szanowanych świętych z okresu Bizancjum. Bez cienia przesady powiem, że gdy etykiety znikną, glob pochłoniają ruchalki na ogromną skalę.

Biznes? Cóż poczną sprzedawcy, kiedy do pomocy nie przyjdzie im program do etykiet? Ekonomia runie wszędzie. Oczywiście, w użytku są jeszcze metki, do których zczytywania służy czytnik kodów kreskowych. Lecz nie czarujmy się – kto je zauważa? Skromne skrawki materiału zazwyczaj stają się podstawową ofiarą noża. Upadek sklepów oznacza krach gospodarki ludzkości. To z kolei droga do buntów i głodu…

Kto by pomyślał, że takie drobne papierki, jak taśmy termo transferowe żywiczne, mają kluczowe role w świecie. Takie sprawy się zauważa, dopiero kiedy coś przestaje istnieć. Podsumowując, rzeczywistości, w której nie istnieją etykiety samoprzylepne, nie można życzyć najgorszemu wrogowi.


Kolejne treści

Czym należy się kierować przy produkcji opakowań? Co może zwrócić uwagę klientów i zachęci do kupna?

opakowania
To jak prezentuje się dany artykuł ma ogromne znaczenie na to jak będzie się sprzedawał. Osoby w sklepach często zwracają uwagę na opakowanie, jakie w sklepie wśród paru podobnych artykułów konkurencyjnych firm, może sprawić, że zdecydujemy się właśnie na dany artykuł. Co jest istotne przy produkcji opakowań?
Zaczerpnięte z: Etisoft
19-08-05 11:04