Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Kiedy chcesz stworzyć kuchnię z wyrazistym akcentem

Lubisz morską toń? Pragniesz na dłużej zatrzymać wspomnienia z urlopu? Pragniesz mieć w swoim mieszkaniu turkusowe ściany? A może podobają ci się turkusowe dodatki do wnętrz?
Akcja ŚCIANA! Zdecydowanie polecamy pomalować pokój na taki kolor. Jest on bardzo ciepły, a także przyjazny dla oka, przede wszystkim w przypadku, kiedy wybierzemy jego jasny, pastelowy odcień.
inspiracje
Nie potrzebujemy przecież zamalowywać wszystkich ścian w intensywnym kolory. Pozwólmy sobie na trochę szaleństwa – pomalujmy trzy ściany w odcieniu lżejszym, bardziej pastelowym, a trzecią w żywym, bardzo intensywnym odcieniu. Nada to przestrzeni oryginalności, charakteru. Do turkusowych ścian optymalnie będą pasować czarne albo białe meble oraz dodatki . Fajnie będzie również komponować się duży, masywny, barwny fotel wraz z lampą z ozdobnym abażurem . Mi turkus właśnie kojarzy się bardzo z orientem, Azją i ciepłymi krajami. Jeśli jednak nie mamy aż tyle odwagi, by zrobić w turkusie cały pokój, pomyślmy o turkusowych dodatkach do pomieszczenia. Będą idealnie komponować się ze skandynawską bielą, co prezentuje nam internautka lou, prezentując na swoim blogu kilka ciekawych inspiracji . Pamiętajmy jednak, by nie przegiąć – starczy kilka turkusowych rzeczy. Np. turkusowy abażur lampy, ozdobny flakon, czy obrus na stole. Jeżeli masz zamiar dobrać jeszcze jakiś kolor, to rewelacyjnie pasować będzie mocna zieleń. Ciekawie wygląda z turkusowym kolorem, dając oryginalną ale miłą oku kompozycję kolorystyczną. Można także zdecydować się na pojedynczy mebel (https://www.meblemagnat.pl/szuflady-pod-lozko) w tym kolorze – np. stolik kawowy, albo fotel. Wszystko zależy od nas!


Kolejne treści

Komfort w swoim domu jest istotna

Obicie fotela
Dom, to takie miejsce gdzie pragniemy odpocząć po trudach dnia codziennego oraz gdzie pragniemy posiadać świadomość, iż ciągle uda nam się zrelaksować. Dlatego właśnie dokładnie musimy się namyślić jakie meble w naszym pokoju będą najwspanialsze, które z nich zezwolą nam na wygodne położenie się, czy na to aby wygodnie przysiąść oraz podarować odetchnąć zbolałym stawom, które przez calutki dzień wykonywały własną pracę.
22-04-14 07:09