Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Ekscytujące gry wideo - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta funkcjonalnością. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.
Konsoli nie można po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego komputera. Stanowi ona integralną całość, do której można podłączyć tylko akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor.

Kolejne treści

Gry na Playstation

xbox
Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego peceta funkcjonalnością. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.


W sklepach aktualnie znajduje się parę wartych uwagi maszyn. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3 (niebawem Playstation 4). Microsoft posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii.

Ten ekscytujący materiał zwyczajnie trzeba zgłębić. Odnosi się do zbliżonej tematyki, zatem z pewnością warto go poczytać. Kliknij - szczerze zalecamy ten link (https://lemans.pl/cennik/)!

Ceny konsol nowszych technologicznie dochodzą do 1300zł, zależnie od fakultatywnych dodatków. Taniej można nabyć Playstation 2 – tutaj ceny krążą około 400zł za nowy sprzęt.

Gry na konsole w Blackgames
Na tę najpopularniejszą czwórkę wydano mnóstwo ciekawych produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościowych. Warte uwagi gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy udawać najbardziej znanych gitarzystów. Polecić należy też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 wyszło mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3, ze względu na lepszą specyfikację, mają znacznie ulepszoną szatę graficzną. Największe hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone.

Jeżeli szukasz tego typu interesującej informacji, sprawdź pod adresem (dominikkania.pl/), tu również z pewnością jest właśnie to, czego poszukujesz.

Konsola Microsoftu zaś posiada nawet bogatsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają specjalny kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na ekran. W rodzaju znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 też może się poszczycić rewelacyjną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ostatnio popularne stały się lekkie netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do sieci. Ciekawą możliwością dla każdego użytkownika takiego sprzętu byłby zakup konsoli. W ten sposób dałoby się komfortowo oddzielić rozrywkę od pracy.
22-07-05 12:01