Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Routery bezprzewodowe

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów powoduje, że coraz częściej występuje potrzeba uruchomienia w biurze albo domu bezprzewodowego routera. Te sprzętu mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich łącze internetowe z zewnątrz i po odpowiedniej konfiguracji można zacząć korzystać z większej liczby sprzętów.

Zakupy online
Ogromną zaletą routerów jest możliwość używania sieci wi-fi, sprzęty nie muszą być połączone fizycznie przy pomocy kabla, ale łączą się w sposób bezprzewodowy. W sprzedaży jest bardzo duża liczba najróżniejszych routerów, różniących się konfiguracją i funkcjami dodatkowymi.

Część z nich, jak na przykład Router Asus RT-N16 (90-IG0D002M01-3EA0Z) ma dodatkowo serwer pamięci masowej, który umożliwia przechowywanie danych z przyłączonych do routera urządzeń. Model ten jest wyposażony w potrójną antenę, zapewniającą mocny i stabilny poziom sygnału, dzięki temu bardzo dobrze sprawdzi się w większych mieszkaniach czy biurach.

Obecnie ciężko jest wyszukać istotnie nieszablonowy serwis. Jeśli odczuwasz taki sam kłopot, to zalecam ten artykuł (https://drlaptop.pl/konsultacja-it/). Są tam zawarte emocjonujące wiadomości.

Jest bardzo łatwy w konfiguracji, rzecz jasna obsługuje wszystkie najważniejsze protokoły szyfrowania i posiada port USB.

Do podobnego zastosowania jest wykorzystywany Router Tp-Link TD-W8960N. Model ten jest zgodny ze standardem ADSL2+ i gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa w mieszkaniu lub gopro hero 9 black zestaw niewielkiej firmie. Łatwa konfiguracja zapewnia szybkie utworzenie bezprzewodowych sieci, a funkcja dzielenia plików przyda się, gdy z sieci korzystać będzie kilku pracowników. Ten model routera jest dwu antenowy, podobnie jak inne urządzenie tego typu, to znaczy Tp-Link. Oprócz typowych funkcji Tp-link umożliwia używanie sieci 4G, starczy do niego podłączyć odpowiedni modem i cieszyć się szybkim, mobilnym internetem, sama instalacja jest intuicyjna i prosta. W temacie mobilności bardzo ciekawe możliwości posiada . On również obsługuje współdzielenie sieci mobilnej 3G, ale poza tym projektanci wyposażyli go w akumulator. Przez to router można w dowolnym momencie odłączyć z sieci i zabrać ze sobą, dzięki 3G można korzystać z jego funkcji w dowolnym miejscu.


Kolejne treści

Nowe oblicze Twojego komputera czyli kupujemy obudowy komputerowe

Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się zdecydowanie za mało uwagi. Tymczasem poziom wykonania czy trafny dobór materiałów pełni nie mniejszą funkcję niż projekt lub dane techniczne komputera. Warunkują one bowiem nie tylko dobrą wentylację lub cichą pracę komputera lecz także sam sposób użytkowania naszej “maszyny”.
20-09-12 07:21