Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

Dziś forma takiej reklamy staje się coraz bardziej rozpowszechniona i rentowna. Telebimy led są nowoczesnym i niezmiernie efektywnym rodzajem reklamy. Reklama na telebimie jest niepowtarzalną formą reklamy w dużej mierze lepszą aniżeli zwyczajne, zwykłe billboardy.
telebim reklama
Dzięki cyfrowej technologii diodowej a co za tym idzie dzięki dynamice obrazu przyciąga ona zainteresowanie sporego grona przypuszczalnych klientów i jest to niezależne od pory dnia i nocy oraz od będących warunków pogodowych. Błyszczące diody tworzą wspaniały efekt wizualny, który przykuwa uwagę i oczarowuje obserwatorów. Dzięki użyciu zaawansowanych technologicznie rozwiązań są one wydajne i zużywają niedużą ilość prądu, co co wiąże się z ich niedużym kosztem eksploatacji.

Kolejne treści

Wymieniamy oświetlenie na świetlówki LED

Moda na nowe świetlówki rośnie. Chcemy zmniejszać bez przerwy opłaty za energię i chcemy nowych możliwości. LED to stosunkowo nowa droga do oszczędności, a zaskarbiła sobie od razu popularność. Dopiero zamieniliśmy typowe żarówki na świetlówki energooszczędne, a już weszło nowsze, tańsze rozwiązanie. Nawet telewizory także są popularne w tej technologii. Czy LED oznacza wyjątkowy?


W Polsce możemy je znaleźć już w dużej ilości miejscach. Tak przykładowo telebim w mieście Mszana Dolna umieszczony jest na głównym skrzyżowaniu dróg przy światłach na budynku Kebabu oczywiście w Mszanie Dolnej. Jest to atrakcyjne umieszczenie z uwagi na spore natężenie samochodów, ale także pieszych. Osoby prowadzące auto jak i pasażerowie wyczekując na przemianę światła na zielone czy pragną tego czy nie można powiedzieć, że są przymuszeni do obserwowania istniejącej tam reklamy. Również w miejscu cechującym się większym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszego został umieszczony telebim w Inowrocławiu (kliknij żeby zobaczyć).

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, sprawdź naszą informację (https://mmstone.pl/oferta/parapety/) opisującą analogiczny temat. Najprawdopodobniej ona też Cię zainteresuje.

W sąsiedztwie tego telebimu znajduje się oprócz tego Hala Targowa, market Biedronka oraz Merkury Market.

Dopasowanie kampanii do założonych celów i wielkości budżetu jest możliwe dzięki elastyczności planowania kampanii na ekranach LED. Zwykła oferta to wyświetlanie spotu w pętli nie rzadziej, niż co 5 minut długości spotu 15 sekundowego. Ale oczywiście na życzenie nabywcy może to zostać przekształcone. Telebim Kętrzyn również jak powyżej opisane telebimy postawiony jest na skrzyżowaniu ulic z sygnalizacją świetlną. Jeżeli chodzi o telebim Gdańsk on również znajduje się w miejscu o intensywnym natężeniu ruch z przyczyny na wyjazd z supermarketu Kaufland. Jego powierzchnia wynosi 8m². Reklama na telebimie trójmiasto jest bardziej rozprzestrzeniona, gdyż dotyczy trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Jedne znajdują się w pobliżu szkół, inne usytuowana są na przodzie centrum handlowego, większość jest przy skrzyżowaniach, a także można je zobaczyć w centrum miasta.
19-10-23 07:06