Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od dawna jest firmą znaną ze świetnej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów konsumentów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze bardziej dopracowane od swoich poprzedników i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.

VAIO Tap 20
Sony proponuje zarówno wyroby z najwyższej półki, jak również urządzenia tanie, lecz o bardzo dobrych parametrach i funkcjonalności. Bardzo dobrym przykładem będą tutaj telewizory 32-calowe. Sony ma ich w sprzedaży kilka, na przykład Sony KDL-32W600B (tutaj). Pomimo raczej atrakcyjnej ceny telewizor ten charakteryzuje duża rozdzielczość, przyzwoity poziom obrazu i funkcja obsługi sieci wi-fi. Równie dobrze recenzje zbiera Sony KDL-32W655A (), także jest on często wybierany przez ludzi poszukujących taniego odbiornika telewizyjnego z doskonałym obrazem i solidnie zrobionego.

Kolejne treści

Jak nie powinno się pucować ekranu LED i dlaczego?

nośniki reklamowe
Ekrany LED dzisiaj podbijają rynek, są wykorzystywane między innymi w rozmaitych postaciach reklamy i prezentacji usług oraz artykułów, niemniej większość z nas posiada w swoim domu telewizory z ekranem LED oraz także komputery z monitorem ledowym.


Sony znana jest również z telefonów komórkowych i smartfonów. Najnowszy model Sony Xperia Z1 czarny zrobił dużo zamieszania na rynku smartfonów. Sony podeszło do projektu tego smartfona bez żadnych kompromisów, decydując się na najwyższej jakości komponenty i jakość wykonania. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali pozwala na wygodną pracę w każdych warunkach i daje wyraźny i ostry obraz. Potężny układ procesora i dużo pamięci RAM to z kolei sprawność działania przy najbardziej wymagających programach. Nie zapomniano również o miłośnikach gier, dzięki mocnemu układowi graficznemu najnowsze produkcje również nie będą sprawiać żadnych kłopotów. Lecz Xperia Z1 ma coś jeszcze, czego inne sprzęty tej klasy nie mają. Xperia Z1 jest bowiem całkowicie wodoodporny, lecz zachował przy tym eleganckie, stylowe kształty. Trzymając go w kieszeni nie powinno już być kłopotów z przemoknięciem podczas deszczu czy zatopieniem aparatu w wannie - to wszystko bez żadnego problemu przeżyje. Firma Sony postanowiła sprzedawać swój flagowy model w paru różnych wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest oczywiście czarny, lecz Sony Xperia Z1 fioletowy także jest popularna wśród licznych klientów.
22-04-14 07:05