Menu strony
Sprzt komputerowy dla firm

Kolorowe ściany w przytulnym domu

Płyty ogniochronne firmy Knauf
Oryginalne aranżacje wnętrz świetnie korespondują ze współczesnym stylem. Pole do popisu jest spore, więc wszystko jest zależny od koncepcji, ale też od dobrego smaku. Ściany to duże wyzwanie. Nowoczesna tapeta czy klasyczna farba, a może lepiej urozmaicić pokoje?

W latach 90-tych nadeszła moda na tapety, które rywalizowały z gustowną boazerią. Malowanie jest najłatwiejsze, daje też szansę szybkiej zmiany, kiedy chcemy wymienić kolor. Przestaliśmy też obawiać się soczystych kolorów i testowanie kolorów w eleganckich domach jest już normą. Malinowo-czarna kuchnia jest ekstrawaganckim konceptem, chociaż takie kompozycję można obejrzeć osobiście, nie jedynie w katalogu.

Naklej sobie drzewo

Modna stają się naklejki na ścianę. Awangardowe kształty, retro zdobienia lub pokrętne drzewka w kontrastującym ze ścianą kolorze. Trzeba wybrać najlepsze miejsce i w kilka chwil ozdobić je modnym wzorem – podobnie szybko można się go odkleić. W dziecięcych pokojach, tuż nad łóżkiem łóżeczkiem można przykleić misia z ulubionej dobranocki i tworzyć długie historyjki z wybranymi zwierzątkami. Poza tym można też zamienić pokoik malucha w wesołą łąkę.

Kolejne treści

Tapety do biur

Nietypowe projekty wnętrz świetnie pasują do współczesnego stylu. Pole do popisu jest spore, więc wszystko zależy od wyobraźni, ale też od gustu. Ściany to największe wyzwanie.


Dzieła sztuki na ścianie

Fototapety kojarzą się znowu z końcem wieku i słynną meblościanką, w każdym razie obecnie nie prezentują już widoku na Wielki Kanion. Dzisiejsza fototapeta powinna przedstawiać to, czego sobie życzymy. Miłośnicy nietypowych zdjęć chętnie wybiorą właśnie wyjątkowe zdjęcia makro {przyrody|natury| lub widok nowoczesnego miasta, co ładnie łączy się industrialna konwencją. Dziwne obrazy nie mogą zasłaniać całej, dużej ściany, idealnie, żeby zostały wprowadzone jako główny punkt, ale również z korespondującym kolorem farb.

Panele szklane

W kuchni, a nawet łazience rzeczywiście nie musi rządzić glazura. Panele ze szkła to ciekawa alternatywa dla płytek. Pomiędzy kuchennym blatem a szafkami każdy może zamieścić sobie panoramę Nowego Jorku albo rustykalne wzory na szklanych płytach. W łazience szkło w kolorze głębokiego turkusu, odpowiednio oświetlone, zrobi piorunujące wrażenie na wszystkich. To zdecydowanie pomysł dla ceniących sobie ekstrawagancję połączoną z elegancją.
Oprawcowane przez: B.S.
22-05-17 07:02